Utorok, 03. október 2023
Meniny má Stela | zajtra František

Lyžovačka pre študentov za symbolickú cenu

Lyžiarske stredisko Relax Center Plejsy pripravilo 2. ročník akcie "Lyžovanie - jediná správna droga". Študenti základných a stredných škôl si môžu na Plejsoch zalyžovať za necelých 30 Sk / deň. Akcia začne v piatok 2. apríla a potrvá počas pracovných dní až do konca sezóny.

Na Plejsoch sú stále dobré podmienky na lyžovanie. Vďaka orientácii zjazdoviek na sever a kompletnému zasnežovaniu "odolnejším" umelým snehom sú v prevádzke 3 trate vrátane najobľúbenejšej 210-ky.

Plejsy sa rozhodli protidrogovú akciu zopakovať na základe výborných minuloročných skúseností a opätovného záujmu škôl. Keďže lyžovanie a ďalšie športy sú čím ďalej finančne náročnejšie, areál sa chce zapojiť do prevencie drogových závislostí a podporiť zdravé a rozumné trávenie voľného času mladých ľudí.

Ponuka platí pre organizované školské zájazdy s viac ako 5 účastníkmi. Skupina predloží písomný zoznam účastníkov (meno a priezvisko, dátum narodenia, adresa, podpis zodpovedného vedúceho, pečiatka školy). Plejsy poskytnú študentom 95% zľavu na skipasy, takže celodenná lyžovačka bude stáť iba 29,50 Sk.

Mohlo by Vás zaujímať
Podujatie Okolo Slovenska prinesie svetovú cyklistiku aj do Prešova
Naše mesto vypraví medzinárodný pelotón 67. ročníka cyklistických pretekov Okolo Slovenska do druhej etapy. Hviezdy svetovej cyklistiky budú môcť Prešovčania zažiť v akcii už 14. septembra 2023.
3b HbL VÝCHOD: Odštartoval 11 ročník mužskej regionálnej 3b Hokejbalovej Ligy VÝCHOD
Už ako naznačil názov článku, počas uplynulého víkendu úspešne odštartovala v poradí, už 11 edícia populárnej amatérskej mužskej 3b hokejbalovej ligy Východ (predtým 3b PHbL), v ktorej bude opäť štartovať osem družstiev od Humenného, až po Liptovský Mikuláš. Aktuálnym držiteľom ligového pohára je družstvo HBC SPARTANS Prešov a nového, či staronového majstra spoznáme najneskôr v júni 2024.
ZŠ Sibírska Prešov bude hostiť medzinárodný stolnotenisový turnaj
V sobotu 16. septembra 2023 sa v ZŠ Sibírska uskutoční stolnotenisový turnaj O pohár duklianskych hrdinov.
Prešovskí volejbalisti s prvou sezónnou výhrou
Prešov, 30.9.2023 (Športová hala Prešovskej univerzity v Prešove)
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK