Nedeľa, 23. jún 2024
Meniny má Sidónia | zajtra Ján

Lyžovačka pre študentov za symbolickú cenu

Lyžiarske stredisko Relax Center Plejsy pripravilo 2. ročník akcie "Lyžovanie - jediná správna droga". Študenti základných a stredných škôl si môžu na Plejsoch zalyžovať za necelých 30 Sk / deň. Akcia začne v piatok 2. apríla a potrvá počas pracovných dní až do konca sezóny.

Na Plejsoch sú stále dobré podmienky na lyžovanie. Vďaka orientácii zjazdoviek na sever a kompletnému zasnežovaniu "odolnejším" umelým snehom sú v prevádzke 3 trate vrátane najobľúbenejšej 210-ky.

Plejsy sa rozhodli protidrogovú akciu zopakovať na základe výborných minuloročných skúseností a opätovného záujmu škôl. Keďže lyžovanie a ďalšie športy sú čím ďalej finančne náročnejšie, areál sa chce zapojiť do prevencie drogových závislostí a podporiť zdravé a rozumné trávenie voľného času mladých ľudí.

Ponuka platí pre organizované školské zájazdy s viac ako 5 účastníkmi. Skupina predloží písomný zoznam účastníkov (meno a priezvisko, dátum narodenia, adresa, podpis zodpovedného vedúceho, pečiatka školy). Plejsy poskytnú študentom 95% zľavu na skipasy, takže celodenná lyžovačka bude stáť iba 29,50 Sk.

Mohlo by Vás zaujímať
Tatran Prešov získal 18. majstrovský titul
Hádzanári Tatrana Prešov zvládli rozhodujúci piaty súboj o majstrovský titul, keď na domácej palubovke vyhrali nad tímom MŠK Považská Bystrica po výsledku 22:16 (13:6) a po roku vrátili majstrovský titul späť do Prešova. Zelenobieli oslavujú celkovo 18. titul v ére samostatnosti, celkovo s tromi federálnymi majú ako najúspešnejší klub na Slovensku na konte už 21 majstrovských titulov.
**Domáci klub Panter Prešov usporiadal majstrovstvá Slovenska v kickboxe 2024**
Dňa 1. júna 2024 sa v Prešove uskutočnili majstrovstvá Slovenska v kickboxe, ktoré organizoval domáci klub Panter Prešov. Toto podujatie prilákalo 279 súťažiacich z 32 klubov, ktorí sa zúčastnili na 505 štartoch.
Mierový beh mal svoju zastávku aj v Prešove
Bežci Mierového behu bežali aj cez Prešov so zastávkou v Zariadení pre seniorov Náruč. Seniorom aj žiakom neďalekej Katolíckej spojenej školy sv. Mikuláša predstavili hlavnú myšlienku tohto behu.
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK