Streda, 05. október 2022
Meniny má Viera | zajtra Natália

Lyžovačka pre študentov za symbolickú cenu

Lyžiarske stredisko Relax Center Plejsy pripravilo 2. ročník akcie "Lyžovanie - jediná správna droga". Študenti základných a stredných škôl si môžu na Plejsoch zalyžovať za necelých 30 Sk / deň. Akcia začne v piatok 2. apríla a potrvá počas pracovných dní až do konca sezóny.

Na Plejsoch sú stále dobré podmienky na lyžovanie. Vďaka orientácii zjazdoviek na sever a kompletnému zasnežovaniu "odolnejším" umelým snehom sú v prevádzke 3 trate vrátane najobľúbenejšej 210-ky.

Plejsy sa rozhodli protidrogovú akciu zopakovať na základe výborných minuloročných skúseností a opätovného záujmu škôl. Keďže lyžovanie a ďalšie športy sú čím ďalej finančne náročnejšie, areál sa chce zapojiť do prevencie drogových závislostí a podporiť zdravé a rozumné trávenie voľného času mladých ľudí.

Ponuka platí pre organizované školské zájazdy s viac ako 5 účastníkmi. Skupina predloží písomný zoznam účastníkov (meno a priezvisko, dátum narodenia, adresa, podpis zodpovedného vedúceho, pečiatka školy). Plejsy poskytnú študentom 95% zľavu na skipasy, takže celodenná lyžovačka bude stáť iba 29,50 Sk.

Mohlo by Vás zaujímať
Tatran Prešov je po desiatom kole na čele tabuľky II. ligy
Tatran Prešov natiahol svoju víťaznú šúru v lige už na 6 zápasov. V sobotňajšom zápase proti Slovan Bratislava B sa Tatran Prešov dostal na prvé miesto v tabuľke.
GRIMMY ma opäť Majstrov sveta, po prvýkrát však v Disco Dance DUO JVK I.
Aj v roku 2022 sa Tanečnému klubu GRIMMY Prešov a SZUŠ GRIMMY Prešov/Košice darilo na súťažiach Slovenského zväzu tanečných športov (SZTŠ) sekcie IDO a MT, keď na slovenských súťažiach získalo 140 medailových umiestnení (54 zlatých, 43 strieborných a 43 bronzových), z toho 13 titulov MAJSTRA SR 2022, 6 titulov I. VICEMAJSTRA SR 2022 a 8 titulov II. VICEMAJSTRA SR 2022. Tanečníci GRIMMY si v tomto roku vytancovali nominácie na medzinárodné šampionáty IDO do Česka, Severného Macedónska, Poľska, Švédska, Rakúska, Talianska/Slovinska…
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK