Sobota, 20. apríl 2024
Meniny má Marcel | zajtra Ervín
udalosť sa už konala

Slávnosti rusínsko-ukrajinskej kultúry

Slávnosti rusínsko-ukrajinskej kultúry 69. Slávnosti rusínsko-ukrajinskej kultúry vyvrcholia tento rok po prvý raz na prešovskom amfiteátri. Jedinečné podujatie a zároveň najstarší medzinárodný folklórny festival na východnom Slovensku s najvyšším počtom ročníkov na Slovensku vôbec, ktorý sa konal každoročne vo Svidníku, presúva svoju hlavnú časť do centra rusínsko-ukrajinskej kultúry na Slovensku - mesta Prešov, na prešovský amfiteáter. Okrem bohatého programu, v ktorom sa predstavia súbory a jednotlivci zo Slovenska aj zahraničia, sú pripravené zábavné atrakcie pre deti. Sprievodné podujatia budete môcť zažiť na hlavnej ulici a v Slovensko ukrajinskom informačnom centre v Prešove a v SNM - Múzeu ukrajinskej kultúry a skanzene vo Svidníku v termíne od 23.6. -25.6.2023.


Program celého festivalu so sprievodnými podujatiami nájdete aj na webe: www.rusini-ukrajinci.sk alebo na fb: https://www.facebook.com/slavnostirusinskoukrajinskejkultury


Fb: https://www.facebook.com/slavnostirusinskoukrajinskejkultury/


Ins: https://www.instagram.com/slavnosti_rusin_ukr_kultury/


Web: https://www.rusini-ukrajinci.sk/


Predaj vstupeniek v predpredaji: https://www.ticketportal.sk/event/69-Slavnosti-rusinsko-ukrajinskej-kultury?idp=71

Pridal:
743

Amfiteáter Prešov

Sídlo (adresa):
Floriánová 6, 080 01 Prešov
Telefón:
0905273318
Mobil:
E-mail:
WEB:
http://www.amfiteaterpresov.sk/
Facebook:
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK