Štvrtok, 28. marec 2024
Meniny má Soňa | zajtra Miroslav
Diskusia k článku:

Primátor P. Hagyari a poslanci zastupiteľstva zložili slávnostný sľub

Registrovaný a prihlásený užívateľ má možnosť jednotlivé príspevky hodnotiť.
Diskutujúci odoslaním príspevku potvrdzuje súhlas s Kódexom diskusie
#10637
Primátor P. Hagyari a poslanci zastupiteľstva zložili slávnostný sľub 10637
radepur (ID: 345) | 17% Praktikant
radepur | 15.12.2010 17:01
Som zvedavý ako Pucher pomôže športu, keď doteraz mal priamy vplyv na hokej, ale s prešovskými hokejistami to ide od desiatich k piatim.

A Laca by si tiez zasluzil samostatnu temu Laca vecne zivy
#10640
RE: Primátor P. Hagyari a poslanci zastupiteľstva zložili slávnostný sľub 10640
bumblefoot (ID: 198) | 0% Začiatočník
bumblefoot | 15.12.2010 17:59
tak od desiatich nevim ci k piatim ale k 13 miestu v tabulke skor... . skoda reci o hokeji je to zahanbujuce ze 3 najvacsie mesto nema kulturnejsi stadion, satne, novsie hladisko a lepsie umiestnenie v tabulke mohol by som hovorit ze nema extraligu

Pridať diskusný príspevok môže len registrovaný a prihlásený používateľ.

#10651
RE: RE: Primátor P. Hagyari a poslanci zastupiteľstva zložili slávnostný sľub 10651
peko (ID: 92) | 12% Majster
peko | 15.12.2010 21:07
Tento hokejovo oddychový klub nema peniaze. Nema poriadneho sponzora , nema hračov, nema mladež.

Tak nemôžeš čakať niejake vysledky. R. P poznam už roky keby jeho brat nazatiahol niejake jeho haha aktivity tak neviem či by mal kde byvať.
O tom je prešovsky hokej. Mrha sa peniazmi a vysledok žiadny. Ako môj kamoš hovorí a ma syna v doraste maš peneži kupiš trenera i z jeho ženu. Najviac ma fascinuje R. Pucher žeby staval štadion na holej luke. On osobne peneži nema to vsadim boty ale od mesta by chcel cicať a tvariť sa. Tu chybaju peneži , dlhodoba vizia, ciele. A štadion ??? ?? za vlastne.
#10672
RE: RE: RE: Primátor P. Hagyari a poslanci zastupiteľstva zložili slávnostný sľub 10672
hokej (ID: 1710) | 0% Začiatočník
hokej | 16.12.2010 11:44
Ak by si ho poznal už roky ako hovoríš, tak by si nerozprával také nezmysly ako tu píšeš.
ak mrhá peniazmi, ako píšeš tak iba svojimi.
veľký prd vieš o fungovaní prešovského hokeja a mládeže. Nikdy sa nespoliehal na nejaké peniaze od mesta pre seniorov, žiadali sa iba peniaze pre mládež.
a už podľa toho čo tu píšeš je mi jasné, že máš info iba z krčmových rečí, ktoré sú na hony vzdialené pravde.
čo sa týka mládeže tú rené nikdy neriadi a ani neriadi. tá má svojho riaditeľa a svoju správnu radu, ktorá zabezpečuje celé fungovanie mládeže. a ak je ten tvoj kámoš taký nespokojný tak nech sa sťažuje na vedení, sťažuje sa kde kade a tam kde by mal nič nepovie.
ty si asi jeden z tých, ktorí iba veľa rozprávajú, kritizujú a nie sú schopní nič poriadne urobiť.
ak štadión bude tak prečo by ho mal postaviť za vlastné, aby taký tlachári ako ty mali zas o čom písať ?
a ak sa rozhodne, ža ho postaví za vlastné tak to je jeho vec.
a pokiaľ viem, tak dom v ktorom býva financoval na polovicu so svojou mamou, tak zasa táraš nezmysly.
#10658
RE: RE: Primátor P. Hagyari a poslanci zastupiteľstva zložili slávnostný sľub 10658
andrej (ID: 1094) | 7% Pokročilý
andrej | 16.12.2010 07:56
Chceš mi povedať, že naše hlavné mesto napr. je na tom lepšie? Že je na tom lepšie celý Slovenský hokej? Pucher, Hagyari a im podobní by mohli robiť čokoľvek, ale výstavbu štadióna by mal podporiť a hlavne realizovať v prvom rade SZĽH, ktorý bohužiaľ ešte stále žije z úspechov z rokov 2000 až 2003. A tak vyzerá celý slovenský hokej. Celú extraligu dokázal poraziť naprv sám Pállfy a teraz môj obľúbenec Mirko Šatan.
#10665
RE: RE: Primátor P. Hagyari a poslanci zastupiteľstva zložili slávnostný sľub 10665
Mizu Presovsky (ID: 100) | -14% Majster
Mizu Presovsky | 16.12.2010 09:59
Máš pravdu, je to zahanbujúce. Čo s tým urobíš? Keby si ho začal stavať už včera, je neskoro. Ale dobre. Nie si ruský milionár, takže ti krivdím, ale nechápem, čo chceš od mesta, keď všade vo svete je špičkový šport biznis a firmy si ním robia reklamu a platia. Ktorá firma by mohla v Prešove pomôcť prešovskému hokeju? Veď ani Bratislava, ktorá sa bila o usporiadanie MS v hokeji, nie je schopná postaviť národný štadión bez štátnych peňazí a to sú v Bratislave firmy ako VW, Slovnaft a nezamestnanosť je tam len preto, že sa im nechce robiť.
Prešov zaostal a to niekoľko volebných období. Prešovské firmy sa nestarajú, lebo majú problém prežívať, cesty nam zasa pozastavili o pár rokov, investori možno nabehnú a majú poslednú možnosť, lebo odborníci odchádzajú do dôchodkov, schopní mladí do zahraničia a zostávajú len všetkého schopní manažéri s mliekom na brade a nahlúplou dravosťou v očiach.
#10671
RE: RE: RE: Primátor P. Hagyari a poslanci zastupiteľstva zložili slávnostný sľub 10671
blackfire (ID: 43) | 2% Majster
blackfire | 16.12.2010 11:09
Teraz Mižu budeš môcť byť spokojný, P V po bude naďalej Paľo s podporou SMERU a nezávislých. Takukážu ľavičiari ako vedia riadiť mesto s pohodlnou väčšinou. Nerád to hovorím, ale za Troligu to s hokejom v PO bolo lepšie - minimálne výsledkovo. Ae to už viacerí predtým písali, že s reklamným partnerom Autoškola Pucher, sa veľké zázraky konať nebudú :-D.
#10699
RE: RE: RE: RE: Primátor P. Hagyari a poslanci zastupiteľstva zložili slávnostný sľub 10699
robiinno (ID: 51) | 10% Pokročilý
robiinno | 16.12.2010 20:08
Konecne aj developeri maju svoje zastupenie v parlamente vo vacsej miere :o) ... mozno aj zimak sa konecne zmeni na nejaky developersky Reneho projekt ... kde nemoze Palino, tak ide Rene a dalsi :o)
#10717
RE: RE: RE: RE: RE: Primátor P. Hagyari a poslanci zastupiteľstva zložili slávnostný sľub 10717
blackfire (ID: 43) | 2% Majster
blackfire | 17.12.2010 08:14
:-D aj ty to vieš :-D
#10734
RE: RE: RE: RE: Primátor P. Hagyari a poslanci zastupiteľstva zložili slávnostný sľub 10734
Mizu Presovsky (ID: 100) | -14% Majster
Mizu Presovsky | 17.12.2010 13:02
Môžem s tebou súhlasiť, lebo ak Autoškola Pucher nemá celoslovenské pokrytie, ťažko bude mať na vystavanie štadióna.
Neviem či by na to mal Troliga, ale isto má väčší predpoklad. Ak je ale zblbnutý politokou a nezaujíma ho prospech mesta Prešov a aj seba, tak isto nebude hľadať spojencov a možno bude hľadať polená. O tom je tá vaša pravicová politika. A to ak si neuvedomíte, nabudúce dopadnete ešte horšie. Lebo ono v komunálnej politike nestačí očierňovať pár týždňov pred voľbami. Ľudia už chcú aby bolo starých poslancov vidieť v akcii alebo niečo robiť pre mesto alebo sa aspoň zasadzovať o niečo aj počas volebného obdobia. Inak budú dostávať priestor čimďalej tým viac nový ľudia a nezávislí v nádeji, že budú robiť inak ako strany doteraz. Teda najmä u Prešova zaostávanie zostáva na pleciach terajšej vládnej koalicie. I keď Bélovi to nevyčítam a ani Rišovi.
Takže netrep sprostosti o ľavici riadiacej Prešov a ak si sa ty alebo tvoji stranícky kolegovia dostali do mestského parlamentu, vyhrňte rukávy a šups do práce. INAK VáM HROZí VYHYNUTIE V PREšOVSKOM PARLAMENTE. Šup šup... .
#10736
RE: RE: RE: RE: RE: Primátor P. Hagyari a poslanci zastupiteľstva zložili slávnostný sľub 10736
blackfire (ID: 43) | 2% Majster
blackfire | 17.12.2010 13:37
Ja nie som straník a nikdy som nebol :-) Aj pioniersku šatku mi odmietli dať :-) Ale ako správny bolševik, vidíš triedneho nepriateľa v každom samostantne rozmýšľajúcom človeku. A aby si náhodou neprekrútil moje výroky tu na fóre - Som pravičiar=myslením. A o moje vyhynutie sa ty neboj, ako sa hovorí, zlá bylina nevyhynie.
#10740
RE: RE: RE: RE: RE: RE: Primátor P. Hagyari a poslanci zastupiteľstva zložili slávnostný sľub 10740
Mizu Presovsky (ID: 100) | -14% Majster
Mizu Presovsky | 17.12.2010 14:42
Nazývaš ma bolševikom, buď nevieš čo to znamená alebo nahrádzaš niečoho nedostatkov osočovaním oponentov.
Nakoniec nepocopil si ako som myslel vyhynutie pravice v prešovskom parlamente. Ale to je tiež tvoj spôsob presadzovania vlastnej pravdy.
Ak nie si straníkom, budem ti veriť, že si pravičiarom, nie gardistom nacistom alebo niečím podobným, ale zapálený si ako straník.
Nuž a aby si ma nenazýval boľševikom, tak rozpráva jeden t.r.t.k.o v parlamente z reklamnej branže (ešte aj Stalinom, či Hitlerom), som nestranícky socialne alebo lavicovo zmýšlajúci človek, uznávajúci súkromné vlastníctvo, ale chápajúci choré vplyvy bankovníctva a kapitálu na vývoj a existenciu spoločnosti. Nuž a voľný trh a jeho regulácia v podaní nadnárodných monopolov, či reťazcov je tiež pekne utopistická fráza v hube pravičiarov.
#10648
RE: Primátor P. Hagyari a poslanci zastupiteľstva zložili slávnostný sľub 10648
Synklastyk (ID: 204) | 0% Pokročilý
Synklastyk | 15.12.2010 20:04
Ja samozrejme čakám zázrak. Nemožné okamžite, zázraky do konca volebného obdobia.
#10666
10666
eliska (ID: 38) | 2% Praktikant
eliska | 16.12.2010 10:02
Toto je myslím k téme..
http://hagyari.blog.sme.sk/c/250630/Nezaciname-...
#10733
10733
hOVADo (ID: 895) | 5% Praktikant
hOVADo | 17.12.2010 12:29
Jóóój aš še mi solzi cišňu do uč kedz to vidzim. Mi to pripomenulo stare "zlate" časi.
#10744
10744
Oropher (ID: 115) | 3% Pokročilý
Oropher | 17.12.2010 15:12
Toto je myslim tiez k teme.. http://korzar.sme.sk/c/5687329/hagyari-odstarto...
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK