Štvrtok, 28. marec 2024
Meniny má Soňa | zajtra Miroslav
Diskusia k článku:

Neďaleko železničnej stanice v Prešove zastrelil policajt svojho kolegu a ušiel na služobnom aute

Registrovaný a prihlásený užívateľ má možnosť jednotlivé príspevky hodnotiť.
Diskutujúci odoslaním príspevku potvrdzuje súhlas s Kódexom diskusie
#75663
Nový primátor mesta Prešov musí byť predovšetkým občiansky normálny! 75663
Izol (ID: 5659) | 0% Začiatočník
Izol | 16.3.2022 11:34
Tento doslova "šialený" prípad jasne dokazuje ako sa veci v spoločnosti vyvinú, pokiaľ sú občania apatickí, nezodpovední, neinformovaní. Na vine je predovšetkým spoločenské prostredia štátu a Prešova ako bašty klasickej štátnej mafie. Primátorku som volil v roku 2014 logicky ako NUTNÉ ZLO. Následne poznajúc kto to je som ju verejne kritizoval a logicky už nevolil. Uvedená pani by logicky mala okamžite odstúpiť z miesta primátorky, ide o verejnú funkciu a k tragickej udalosti nemuselo dôjsť pokiaľ by rodičia boli dôslední vo výchove a išli deťom príkladom. Je priam hrozné konštatovať, že verejne činná osoba či už vedome o to horšie ak nevedome prispela k tragédii.
#75664
RE: Nový primátor mesta Prešov musí byť predovšetkým občiansky normálny! 75664
vlkodlak (ID: 5348) | 0% Majster
vlkodlak | 16.3.2022 14:36
Janču ty dze ši bul? ... .. sebe myšľiš, že kedz sebe daš zvaračske okuľare, tha ce nichto ňepozna... . naposledy ši vykrikoval, že budzeš vystupovac pod svojim menom... a eščik pišeš basňe??? kuščik "zarepuj"...
#75668
Nový primátor mesta Prešov musí byť predovšetkým občiansky normálny! 75668
Izol (ID: 5659) | 0% Začiatočník
Izol | 17.3.2022 09:09
Dobrý deň o daný prípad sa zaujímam ako občan mesta Prešova, ktorý v roku 2014 Turčanovú volil na základe skutočnosti výberu menšieho ZLA voči väčšiemu, ktoré mesto Prešov ako odnož štátnej mafie ovládalo. Žiaľ, už čoskoro sa ukázalo, že pani T je iba figúrkou, ktorou uvedená mafia manipuluje. Udalosť z roku 2016 kedy sa pani T. s pištoľou predvádzala a nepriamo a verejne hrozné veci naznačovala, preukázali, že táto osoba je mimo občianskej normálnosti. Je to poučenie o tom, že pri výbere primátora občanmi mesta je potrebné dôsledne poznať všetky danosti kandidáta od jeho rodinného zázemia, vzdelania a predovšetkým aké skutky ROBIL!
#75665
Pán vlkodlak, nemohli by ste ako normálny občan seriózne reagovať k tragickej udalosti? 75665
Izol (ID: 5659) | 0% Začiatočník
Izol | 16.3.2022 14:55
Volám sa Ján Luterán- Ižol po maminke. Keďže sa mi nepodarilo, alebo, že by som nesmel, aktivovať pôvodný nick Luteran, použil som Izol, máte s tým nejaký problém... ?!
#75666
RE: Pán vlkodlak, nemohli by ste ako normálny občan seriózne reagovať k tragickej udalosti? 75666
vlkodlak (ID: 5348) | 0% Majster
vlkodlak | 16.3.2022 15:26
...pravda še ňemože pisac... bo Koľikova povedzela, že to je tresny čin... vidziš , že ňichto ňič ňepiše... no a keby som bul normalny , tha by som kandidoval za dajakeho "papalaša"... choľem za miňistra obrany... šak som služel u minomeťakoch...

Pridať diskusný príspevok môže len registrovaný a prihlásený používateľ.

#75667
Pán vlkodlak, čo je TČ, to je definované v TZ a práve naopak ten štátna MAFIA ohýbala... 75667
Izol (ID: 5659) | 0% Začiatočník
Izol | 16.3.2022 15:51
Nikto tu nepíše iba preto, že Vy a spol mafia Prešova ste tento portál hrubo zneužívali a normálnych občanov odtiaľ vyháňali, lebo ste STRACH mali. To som tu nakoniec sám zažil. Takže nehrajte tu divadielko, radšej priznajte svoju farbu...
#75669
75669
sangalo (ID: 5117) | 5% Pokročilý
sangalo | 18.3.2022 17:53
pan Luteran dobre si pametam, ako ste tu pred dvomi rokmi nadaval na predoslu vladu...chcem sa opytat, uz ste spokojny z touto dnesnou sebrankou ? a to su este len v polcase rozpadu a uz ich ma cely fb po krk...prieskumi nesledujem, az o dva roky, ale fb im dava zabrat
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK