Piatok, 29. marec 2024
Meniny má Miroslav | zajtra Vieroslava
Diskusia k článku:

Mesto Prešov počas víkendu otvorí desiatky odberných miest na antigénové testovanie

Registrovaný a prihlásený užívateľ má možnosť jednotlivé príspevky hodnotiť.
Diskutujúci odoslaním príspevku potvrdzuje súhlas s Kódexom diskusie
#74591
Mesto Prešov počas víkendu otvorí desiatky odberných miest na antigénové testovanie 74591
Mizu Presovsky (ID: 100) | -14% Majster
Mizu Presovsky | 20.1.2021 09:52
A kde? Bude možné preveriť dĺžku čakania? Zasa to nechá Turčanová na poslednú chvíľu a s nulovou organizáciou a informovanosťou o situácii na odberných miestach?

Pridať diskusný príspevok môže len registrovaný a prihlásený používateľ.

#74596
RE: Mesto Prešov počas víkendu otvorí desiatky odberných miest na antigénové testovanie 74596
eddy (ID: 4302) | 13% Praktikant
eddy | 20.1.2021 18:21
Ja tam nebul ani raz, ty še nechaj otestovac zos šickych dziroch a še budzeš čudovac dze všadzi ši pozitivni, jak coca cola v Rakusku... .bože, pušč mi gonta do ruky nech mam čim trafic
#74601
RE: RE: Mesto Prešov počas víkendu otvorí desiatky odberných miest na antigénové testovanie 74601
Mizu Presovsky (ID: 100) | -14% Majster
Mizu Presovsky | 22.1.2021 09:09
Z cajly púšťajú na internet či si klamal že sa ideš otestovať?
A áno ako pracujúci človek som sa bol otestovať, dokonca aj dva krát navyše, aby som nemusel do karantény po ochorení kolegov.
#74608
RE: RE: RE: Mesto Prešov počas víkendu otvorí desiatky odberných miest na antigénové testovanie 74608
vlkodlak (ID: 5348) | 0% Majster
vlkodlak | 22.1.2021 21:03
...vykrikuju v teľevizore, že 2-razy še ňemožeš testovac... bo spochybňuješ tote "azijske" testy... na jednym budzeš "OPTIMISTA" a na druhym "NEGATIVISTA"... takoj ci daju žeľezka na ruky... že ši chcel o§eb@c magorovcoch...
#74609
RE: RE: RE: RE: Mesto Prešov počas víkendu otvorí desiatky odberných miest na antigénové testovanie 74609
Hangari (ID: 287) | 16% Idol
Hangari | 23.1.2021 09:04
Ja vof utorek išol do špitaľu na kontrolu a už pred stanom podupkavalo das 15 ľudzi až čekalo na kutačovaňe a bulo das -7 stupňe. No na testoch napisano, že podmienki jakej takej hodnovernosci sú +15 stupne a vecej, tha ňeznam... .. A Musk še dal otestovac tak, ľava dzirka bula pozitivna aprava negativna. Kec bi tobulo Slovensku tha Mikulec zos Naďom by už mu dali 4 x doživotni trest, za popiraňe kutačovich Lamda testoch. Ja ľem PCR uznavam.
https://www.youtube.com/watch?v=M9FKIJUXxOU
#74610
RE: RE: RE: RE: RE: Mesto Prešov počas víkendu otvorí desiatky odberných miest na antigénové testovanie 74610
vlkodlak (ID: 5348) | 0% Majster
vlkodlak | 23.1.2021 14:22
...dobre videjka...
AĽE mňe fascinuje jedna vec: jak dokaže jeden "polopsychopat" zmanipulovac 5a pol milionovy narod... eščik i odborňici co koloňeho poskakuju su proci ňemu... A HO SLUCHAJU... !!! ... ja som še zamyšľel (ňerobim to často)... že kedz še dakdze nakažim... , tha ľem tam, dze še kutačuje, bo ľem tam daš dolu ruško... a pred tebu tam dalo dolu ruško miľion ľudzi a medzi ňima i pozitivne... vof druhej krajiňe by ho nabraľi na vidly... aľe slovenska ofca slucha poslušňe... ja osobňe ŇECHAPEM...
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK