Utorok, 24. november 2020
Meniny má Emília | zajtra Katarína
Diskusná téma:

hoax

Registrovaný a prihlásený užívateľ má možnosť jednotlivé príspevky hodnotiť.
Diskutujúci odoslaním príspevku potvrdzuje súhlas s Kódexom diskusie
hoax 74324
vlkodlak (ID: 5348) | -0% Majster
vlkodlak | 20.10.2020 21:22
...otazka pre buzikoch... : muši isc na testy i ten co še dal na "rychly zapis" na tv 8... očista čakry... ňestači sebe dac do čakry tampon, ... abo vložku?.. . abo poslac dajaku "energiu" (380), abo vecej... A karty??? ... karty ukazuju "dluhy vek"... naco še testovac??? ... kedz jasnovidka mi posilňela čakru... !!! dzigi reaguj... vyjadri še... bo už som vidzel i hada na bicigľu... aľe žeby zos buzika še stal fašista... to som eščik ňevidzel... ... ...
RE: hoax 74325
Hangari (ID: 287) | 17% Idol
Hangari | 21.10.2020 18:50
... ja by rad znal, jak me preukazateľne / proci podpisu/vyrozumia že še mam isc testovac? A dze?
Najvekše hoaxi širia: Púchovský, Jakub Goda, Denik Sme, N, Pravda, ... RTVS, Narkoza, JOJ TATRY. Šak vas už nikto s normalnim rozumom nečita a ani nekuka, kec nechce stracic duševne zdravie.
RE: RE: hoax 74327
vlkodlak (ID: 5348) | -0% Majster
vlkodlak | 21.10.2020 22:49
...pojdu hore kominom... otazka času...

Pridať diskusný príspevok môže len registrovaný a prihlásený používateľ.

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.