Utorok, 24. november 2020
Meniny má Emília | zajtra Katarína
Diskusná téma:

rúška v škôlkach

Registrovaný a prihlásený užívateľ má možnosť jednotlivé príspevky hodnotiť.
Diskutujúci odoslaním príspevku potvrdzuje súhlas s Kódexom diskusie
rúška v škôlkach 74310
Elka3no (ID: 5617) | 0% Začiatočník
Elka3no | 13.10.2020 14:05
Ahojte, chcem sa podeli o pre mňa nepríjemnú skúsenosť z materskej škôlky Československej armády v Prešove kde nám včera vrátili decká s rúškom na tvári.
Údajne dostali od zriaďovateľa (mesto Prešov) pokyn na nosenie rúšok aj v interiéri.
V manuáloch/opatreniach ho odporúčajú. Nepoznám teda nariadenie ktoré to prikazuje. Viem o škôlke kde je taktiež zriaďovateľ mesto Prešov - a takéto nariadenia nemajú.
Neberie mi to hlava: v škôlke sa hrajú v jednej miestnosti / triede. Nemiešajú sa skupiny, dodržujú sa hygienické pravidlá. Pýtam sa k čomu je dobré takto trápiť deti ? Ak sa do škôlky predsa len zanesie ochorenie tak sa to roznesie počas 2 hodinového spánku alebo pri spoločnom jedení.
Vrie vo mne zlosť a neviem sa s tým stotožniť, ale taktiež nieje pre mňa riešenie zobrať dieťa domov.
Ak je zriaďovateľom mesto Prešov ako je možné že sú rozdielne pravidlá? Kto im dal to právo ? Na koho sa obrátiť ?
Rád by som vedel aký máte názor rodičia?
74321
bradaty (ID: 2890) | 12% Praktikant
bradaty | 19.10.2020 10:59
stretol som sa s tym aj v inej skolke - nebudem menovat. jednoducho sme pani ucitelke vysvetlili, ze rusku nemusi mat a tak nech ju nema.
pytal som sa preco by mali mat, tak mi povedali, ze len skusaju...tak som jej povedal, nech neskusaju.

Pridať diskusný príspevok môže len registrovaný a prihlásený používateľ.

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.