Piatok, 29. marec 2024
Meniny má Miroslav | zajtra Vieroslava
Diskusia k článku:

Mestským policajtom pribudli ďalšie kolobežky

Registrovaný a prihlásený užívateľ má možnosť jednotlivé príspevky hodnotiť.
Diskutujúci odoslaním príspevku potvrdzuje súhlas s Kódexom diskusie
#65922
Mestským policajtom pribudli ďalšie kolobežky 65922
nonazdar (ID: 231) | 5% Majster
nonazdar | 21.6.2017 10:51
A čomu nepiju REDDBURG, dostali bi křídla... .
#65923
65923
orol1 (ID: 3156) | 25% Profesionál
orol1 | 21.6.2017 11:28
jedno nepochopim, naco zbytocne vyhodila primatorka peniaze?
jedno tiez nepochopim, cez den chodi dvojka, peso po sidliskach. preco nechodia peso v noci, hlavne nad ranom, ked nocna mladez povymetala krcmy a bary a hulakajuca ide po chodnikoch a nici, co im pride pod ruky? raz je to vytrhnuty stlp s tabulou, potom stlp s osvetlenim pri chodniku, potom kos, stromcek, potom rozkopu sklo na zastavke, rozbite sklo od flase na chodniku . Tazko na kolobezke, v aute, uvidia hlavne ten neporiadok okolo barov a znecistene miesta. Tie peniaze sa mohli dat do sadenia stromov, kvetov, skraslenia zelene na sidliskach. Nie je to na smiech, doobeda chodia peso, budu jazdit na kolobezkach, sidliska prazdne, mladez z nocnej vyspava. cez noc sa uz bojis ist okolo krciem, popri tmavych kutoch... chodia peso doobeda, budu jazdit na kolobezkach, ked su deti v skole.
#65924
65924
peko (ID: 92) | 12% Majster
peko | 21.6.2017 12:08
Ked chyba zdravy rozum.
#65929
65929
eddy (ID: 4302) | 13% Praktikant
eddy | 21.6.2017 17:10
Policajt na kolobežke je ako primátor mesta z osobitnej školy!
No to je kráááááva:-D!
#65931
len aby sme 65931
trex (ID: 653) | 1% Majster
trex | 21.6.2017 17:40
v hanbe nezostali alebo ked moze Blava preco nie aj my...next

http://hnonline.sk/slovensko/938067-bratislavsk...
#65932
65932
Opteron (ID: 5234) | -17% Profesionál
Opteron | 21.6.2017 17:54
Neviem ale nasi mestsky mi skor pridu ako vyberaci pokut a nie ako policajti. Nemam ten dojem, zeby boli vdaka nim ulice bezpecnejsie. Ak uz o nich pocujem tak len to, ze dali niekomu pokutu za zle parkovanie. Potrebuju teda na rozdavanie pokut kolobezky? Zrejme nie. No ak by som pocitoval ich pracu v uliciach v tom zmysle, ze fakt su vdaka nim ulice lepsie a bezpecnejsie, potom ano. Ale sorry, fakt nevidim ich a ani nepocujem o nich nic dobre. Skor mi pridu ako vyberaci pokut, no fakt. Nech sa nehnevaju.
#66057
66057
Mato Tesar (ID: 795) | 3% Praktikant
Mato Tesar | 28.6.2017 00:48
hm... preco chyba podstatna info kolko na to islo z nasich dani?
Ja som za to aby boli policajti mobilnejsi... x rokov dozadu som navrhoval bicykle. Kolobezky su tiez fajn - ale cena je velmi dolezita.

Ak to bolo sponzorske vyrobcu tak palec hore! :))) (pokojne aj s reklamou)
#66086
sľuby 66086
trex (ID: 653) | 1% Majster
trex | 29.6.2017 09:21
sa musia plnit alebo...
-„Mestský policajt musí poznať svoj rajón“
Pridelím každej ulici vlastného pochôdzkára. Budeme poznať meno a kontakt na policajta zodpovedného za poriadok a bezpečnosť na svojej ulici. Nebude raritou vidieť mestského policajta.

realita:Štvrtým zámerom je projekt občianskych projektových služieb v meste Prešov.

„Je predpoklad, že majmä v lokalite Stará tehelňa by sme zriadili občianske služby, kde by malo byť zamestnaných osem príslušníkov marginalizovaných rómskych komunít, ktorí by zabezpečovali poriadkové služby, “ spresnila vedúca odboru strategického rozvoja.

Dodala, že medzi tieto služby patria rôzne činnosti ako napríklad sprevádzanie detí do školy, zabezpečovanie poriadku v rizikových lokalitách, nahlasovanie a eliminácia poškodzovania majetku a trestnej činnosti.
- kolobezky neplnia ucel, preto pajtasi v Msz skrz Brusel takto veľkoryso oživujú sociálne inžinierstvo...next

Pridať diskusný príspevok môže len registrovaný a prihlásený používateľ.

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK