Štvrtok, 28. marec 2024
Meniny má Soňa | zajtra Miroslav
Diskusia k článku:

Mesto je napriek finančnej kríze v dobrej kondícii

Registrovaný a prihlásený užívateľ má možnosť jednotlivé príspevky hodnotiť.
Diskutujúci odoslaním príspevku potvrdzuje súhlas s Kódexom diskusie
#119
Mesto je napriek finančnej kríze v dobrej kondícii 119
nikak (ID: 39) | 1% Pokročilý
nikak | 13.5.2010 16:45
Takže žiadna Grécka cesta. Zbytočne pán O2 behá po úrade a hľadá materiály, ktorými by mohol škandalizovať.

Problém je naozaj v tom, že mesto muselo vziať úver a zaplatiť 400 mil. korún za "dedičstvo" IPZ. Tam je celý problém úverového zaťaženia. Alebo peniaze dostaneme zo Saria, keď sa dorieši trestné stíhanie bývakého primátora, alebo je aj cesta predať IPZ a peniaze sa mestu vrátia. Takže žiadny katastrofický scenár, ani predávania pod cenu.
#124
RE: Mesto je napriek finančnej kríze v dobrej kondícii 124
robiinno (ID: 51) | 10% Pokročilý
robiinno | 13.5.2010 20:14
Toho neschopneho pana O2 by som uz neriesil - to co robi je trapne a smiesne ... skor nechapem ako taky clovek s takym charakterom sa moze skryvat za stranu, co ma oznacenie krestanska priamo v nazve ... .

Pridať diskusný príspevok môže len registrovaný a prihlásený používateľ.

#129
129
robo.sykora (ID: 131) | 1% Pokročilý
robo.sykora | 14.5.2010 08:28
Oxygene sa toci okolo vlastneho chvosta ako prasivy "cokl" hlada smrad hlada a casom zisti, ze smrad ktory citi ide spod jeho vlastneho zadku. Ale verim, ze to pochopili uz viaceri. Mna dostal tym ked ma po vygoogleni mojho mena obvinil, ze som predal akcie CEZ byvalemu ceskemu premierovi p. Grossovi. Vtedy som zo stolicky spadol :D
#139
RE: 139
robiinno (ID: 51) | 10% Pokročilý
robiinno | 14.5.2010 12:59
a preco ste ich vlastne predali p. Grossovi ? :o) :o) :o) ...sak asi on by ich kupil :o) :o)
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK