Piatok, 21. január 2022
Meniny má Vincent | zajtra Zora

Primátor mesta Poprad Danko podal v súvislosti s kauzou Gorila trestné oznámenie

Primátor mesta Poprad Anton Danko podal v súvislosti s kauzou Gorila trestné oznámenie.

"Včera (14.2.) som podal trestné oznámenie za dva skutky, a to je ohováranie a krivé obvinenie aj zo strany médií. Je to veľmi vážna téma, myslím si, že aj to svedčí o tom, že chcem, aby sa to prešetrilo a čím skôr sa to prešetrí, tým lepšie aj pre mňa", povedal dnes pre médiá Danko.

Zdôraznil, že s kauzou Gorila nič nemá a dáva od toho ruky preč. V spise Gorila sa malo meno súčasného primátora spomínať v súvislosti s privatizáciou Podtatranskej vodárenskej prevádzkovej spoločnosti. Danko sa k téme nechcel viac vyjadrovať, podľa neho sa verejnosť viac dozvie po piatkovej (17.2.) tlačovej konferencii Veolie, Podtatranskej vodárenskej prevádzkovej spoločnosti a.s. On sám sa na nej však nezúčastní.

Mohlo by Vás zaujímať
Rok 2021 bol v Prešove plný netradičných detských mien, narodili sa aj trojičky
Máriu a Jakuba vystriedali Timea a Samuel, no ani v roku 2021 nebola núdza o netradičné mená detí. V Prešove sa vlani dokonca narodili trojičky.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK