Piatok, 24. marec 2023
Meniny má Gabriel | zajtra Marián

Vydávanie potravinovej pomoci v Stropkove odštartovalo dnes bez problémov

V meste Stropkov dnes začali vydávať dlho očakávanú potravinovú pomoc pre odkázaných občanov. Múku a cestoviny plánuje od utorka do piatka (3.2.) odovzdať radnica približne 750 ľuďom v priemyselnom areáli na Hviezdoslavovej ulici.

Ako TASR informoval prednosta Mestského úradu v Stropkove Ivan Kleban, potravinovú pomoc budú vydávať ľuďom v hmotnej núdzi a dôchodcom, ktorí na ňu majú nárok, v utorok až piatok od 8.h do 15.30 h. Jednotlivých žiadateľov budú vybavovať v týchto dňoch podľa poradia, ktoré určili na základe začiatočného písmena ich priezviska.

Podľa Klebana prebieha vydávanie potravinovej pomoci od dnešného rána disciplinovane. "Zatiaľ sme nezaznamenali žiadny problém", povedal s tým, že pri preberaní múky a cestovín asistujú pracovníci radnice, terénni sociálni pracovníci, ako aj zamestnanec Rómskeho komunitného centra. Na zabezpečenie poriadku dohliadajú zároveň príslušníci Mestskej polície.

Výdaj potravinovej pomoci v Stropkove sa oproti pôvodným plánom výrazne oneskoril. "Termíny z leta 2011 neboli dodržané zo strany pobočky Potravinovej banky so sídlom v Prešove", podotkol Kleban s tým, že ďalšie vlny výdaja múky či cestovín za minulý rok už realizovať mesto nepotrebuje. "Všetci, ktorí o potravinovú pomoc požiadali vlani, si ju v týchto dňoch môžu vyzdvihnúť."

Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
1. izbový byt na sídlisku III.

Dám do dlhodobého prenájmu kompletne zariadený veľký (41m²) jednoizbový byt na Sídlisku III. Voľný ihneď. Max 2 osoby. V cene internet a energie

+421905743031 | cena: 400,-€
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK