Utorok, 15. jún 2021
Meniny má Vít | zajtra Blanka, Bianka

Na kúpaliská konečne prišlo leto

Až prvá augustová nedeľa s pravým letným počasím znamenala po dlhých týždňoch radikálny obrat v návštevnosti areálov prírodných a umelých kúpalísk v Prešove a v jeho okolí.

Napr. na kúpalisku Delňa na okraji Prešova si dnes kúpilo lístok dovedna 2370 záujemcov. Dávnejšie problémy s kvalitou vody na kúpanie pominuli, akurát nefungoval tobogan. V plnej permanencii boli plážové ihriská pre volejbal a futbal. Areál štyroch umelých bazénov na Sídlisku III v Prešove navštívilo dnes asi 1400 ľudí, čo je bezmála tohoročný rekord, lenže ten prišiel po období 2-3 týždňov, keď tu bolo na letné obdobie až príliš prázdno. Rovnako rekordná návšteva oddychujúcich využívala dnes 3 bazény v komplexe mestského kúpaliska v Sabinove, ktoré má povesť jedného z najkrajších na východnom Slovensku. Prišlo sem okolo 1300 ľudí, čo je podľa správcu areálu v tomto roku druhá najvyššia návšteva. Raz v júni tu bolo vyše 1500 rekreantov. Prevádzkovatelia týchto areálov, tak Mestská správa služieb Prešov, ako i Verejnoprospešné služby Sabinov by však teraz na zlepšenie ekonomiky potrebovali, aby krásne leto trvalo ešte také dva týždne.

Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.