Piatok, 02. jún 2023
Meniny má Xénia, Oxana | zajtra Karolína

Kampaň Hygiena a dezinfekcia rúk ako prevencia nozokomiálnych nákaz

Dňa 05. 05. 2011 sa uskutoční 3. ročník kampane „Save Lives: Clean Your Hands“ (Umývaj si ruky – zachrániš život), ktorý je súčasťou programu WHO „Rirst Global Patient Challange – Clean Care Is Safer care“.

Hlavným cieľom kampane je poukázať nato, že správna hygiena rúk je najúčinnejším spôsobom prevencie nozokomiálnych nákaz a šírenia rezistencie mikroorganizmov na antibiotiká.

Kampaň je zameraná na edukáciu zdravotníckych pracovníkov ako si správne umývať a dezinfikovať ruky a použitím alkoholových dezinfekčných prípravkov. Pozornosť upriamuje na 5 hlavných momentov v hygiene a dezinfekcii rúk:

1. Pred kontaktom s pacientom
2. Pred aseptickým zákrokom s pacientom
3. Po kontakte s biologickým materiálom
4. Po kontakte s pacientom
5. Po kontakte s okolím pacienta

Na podporu kampane je pripravená edukačná prezentácia o problematike dezinfekcie rúk a informatívne materiály, ktoré je možné stiahnuť zo stránky www.ruvzpo.sk

Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK