Utorok, 25. január 2022
Meniny má Gejza | zajtra Tamara

Vranovský viceprimátor bude pracovať bez nároku na honorár

Vranovský primátor Ján Ragan vymenoval pred niekoľkými dňami do funkcie svojho zástupcu Dušana Moleka.

Nový viceprimátor bude v tomto funkčnom období pracovať bez nároku na honorár.

Molek je súkromným podnikateľom a v súčasnosti zastáva funkciu poslanca mestského zastupiteľstva (MsZ) za stranu Smer-SD. Je zároveň členom mestskej rady a predsedom komisie MsZ na ochranu verejného záujmu.

Podľa nového viceprimátora je v najbližšom období potrebné dotiahnuť do úspešného konca rozostavané a pripraviť pôdu pre plánované investičné akcie mesta. Zároveň dodal, že je dôležité načúvať potrebám občanov všetkých mestských častí Vranova nad Topľou a podľa finančných možností mestskej pokladnice na tieto požiadavky reagovať.

Zástupca primátora nebude po dohode s vedením mesta počas výkonu svojej funkcie honorovaný. Jeho predchodca Ján Balog poberal mesačnú odmenu v hodnote 335 eur.

Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK