Pondelok, 15. august 2022
Meniny má Marcela | zajtra Leonard

V mestskom parlamente vznikne poslanecký klub KDH, SDKÚ-DS, SaS, Most-Híd

Zvolení poslanci Mestského zastupiteľstva v Prešove, ktorí v novembrových komunálnych kandidovali za stredopravú koalíciu KDH, SDKÚ-DS, SaS, Most-Híd, vytvoria spoločný poslanecký klub.

Ako dnes informoval TASR tajomník Okresného centra KDH Fabian Novotný, zástupcovia regionálnych štruktúr spomínaných subjektov v tejto súvislosti podpísali 10. decembra dohodu o spolupráci politických strán na komunálnej úrovni v meste Prešov na volebné obdobie 2010-2014.

"Vznik poslaneckého klubu bude pokračovaním spolupráce koaličných partnerov, ktorá sa začala vytvorením spoločnej kandidátky pred komunálnymi voľbami 2010 a ktorého hlavným cieľom bude realizovať volebný program ku prospechu občanov mesta Prešov", uvádza sa v tlačovej správe.

Podpísaná dohoda zahŕňa základné predstavy o fungovaní samosprávy mesta Prešov a rovnako aj podmienky pre prácu nového poslaneckého klubu, ktorý sa bude riadiť štatútom. Predsedom poslaneckého klubu bude zástupca KDH a ostatné tri strany budú mať po jednom podpredsedovi.

V správe sa uvádza, že poslanecký klub bude otvorený pre spoluprácu so všetkými poslancami, ktorí prejavia ochotu podieľať sa na rozvoji mesta a naplnení očakávaní jeho obyvateľov. Klub otvorený aj pre spoluprácu s primátorom mesta, očakáva však skoré zavedenia elektronických aukcií, systémové zverejňovanie dokumentov mesta, najmä zmlúv a dohôd, majetkových prevodov a ďalších dôležitých dokumentov súvisiacich s hospodárením.

Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK