Streda, 07. jún 2023
Meniny má Róbert | zajtra Medard

O. Matej nevníma výsledok ako výraznú prehru, vyzdvihuje porážku ľavice

Poslanec Národnej rady (NR) SR za SDKÚ-DS Ondrej Matej nevníma výsledok komunálnych volieb ako výraznú prehru, napriek tomu, že skončil na druhom mieste za Pavlom Hagyarim (nezávislý).

Ondrej Matej

Matej za pozitívnu považuje skutočnosť, že pravica porazila v tohtoročných primátorských voľbách ľavicu.

"Predbežné výsledky hovoria o tom, že súčasný pán primátor potvrdil svoju pozíciu a patrí sa mu týmto zagratulovať k volebnému výsledku. Uvidíme, čo život prinesie ďalej a či táto voľba Prešovčanom bude v budúcnosti prospešná", zhodnotil Matej. Dodal, že stále pôsobí v politike ako poslanec NR SR a bude ďalej pôsobiť v prospech občanov Prešova.

Po tom, ako Matej v sobotu (27.11.) popoludní odvolil vo svojom volebnom obvode, vyjadril sa aj ku kampani, ktorá prebiehala v meste pred voľbami. "Myslím si, až na ten záver, keď sa objavil v schránkach čudný list, ktorý považujem za úbohé gesto zrejme jedného z kandidátov, bola kampaň primeraná súčasnej dobe a súčasnej situácii v štáte, " dodal.

Súvisiace články
28.11.2010 Primátorom Prešova ostáva naďalej Pavel Hagyari
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK