Utorok, 18. január 2022
Meniny má Bohdana | zajtra Drahomíra, Mário

V regióne Šariša bol dopoludnia priebeh volieb bezproblémový

Komunálne voľby v regióne Šariša prebiehali počas dopoludňajších hodín pokojne a bez rušivých momentov.

Predsedovia Obvodných volebných komisií (OVK) v Prešove, Bardejove, Svidníku a Stropkove zhodne uviedli, že priebeh hlasovania je v súlade s legislatívou a dopoludnia nedostali žiadne oficiálne podnety, ku ktorým by museli komisie prijímať uznesenie.

Predseda OVK v Bardejove Martin Choma pre TASR povedal, že členovia komisie už predpoludním navštívili niekoľko okrskov, pričom v niektorých obciach sa účasť mohla odhadom pohybovať od 20 – 25 percent.

Pomerne veľký záujem o voľby v meste Svidník, najmä medzi 8. a 9. hodinou, potvrdil aj predseda OVK vo Svidníku Jozef Dirga.

"Zdá sa, že voličská účasť v meste bude vyššia, ako v ostatných voľbách, ktoré sa konali v poslednom období. Pred jednou zo základných škôl, kde sa nachádza volebná miestnosť občania dokonca čakali v rade", dodal Dirga.

Súvisiace články
27.11.2010 V Jarovniciach je záujem o komunálne voľby pomerne veľký 27.11.2010 V Medzanoch sa začalo voliť o 6.00 h, prvý hlasoval 75-ročný dôchodca
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK