Piatok, 21. január 2022
Meniny má Vincent | zajtra Zora

Primátor P. Hagyari volil v 39. okrsku na ZŠ

Prešovský primátor Pavel Hagyari dnes uplatnil svoje volebné právo v miestnosti volebného okrsku č. 39, ktorí sídli v priestoroch Základnej školy na Kúpeľnej ulici v Prešove.

V zoznamoch tohto okrsku je zapísaných 1620 voličov, ktorí okrem primátora volia aj štyroch poslancov mestského zastupiteľstva za štvrtý volebný obvod.

"Ja odhadujem účasť na takých 35 - 37 percent, v rámci toho, čo bolo asi pred štyrmi rokmi. Počas dňa mám nejaké povinnosti, ktoré vyplývajú z mojej funkcie a potom budem čakať s napätím na to, ako to dopadne po ôsmej", uviedol pre média Hagyari.

Podľa členov okrskovej volebnej komisie ľudia prichádzali voliť už od 7. hodiny a boli medzi nimi voliči všetkých vekových kategórií. Okolo 11. hodiny sa účasť pohybovala zhruba na úrovni osem percent.

Pre komunálne voľby bolo v meste Prešov zriadených 79 volebných okrskov, v ktorých môže odovzdať svoj hlas spolu 74.090 oprávnených voličov, vrátane 440 cudzincov.

Súvisiace články
27.11.2010 V Jarovniciach je záujem o komunálne voľby pomerne veľký 27.11.2010 Ondrej Matej volil na sídlisku Šváby v sprievode manželky a detí
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK