Utorok, 18. január 2022
Meniny má Bohdana | zajtra Drahomíra, Mário

Volebná komisia zaregistrovala všetkých šesť kandidátov na primátora

Mestská volebná komisia (MsVK) v Prešove zaregistrovala všetkých šesť kandidátov na primátora, ktorí v termíne do 4. októbra odovzdali kandidačné listiny.

"Všetci kandidáti na funkciu primátora splnili predpísané podmienky na to, aby sa mohli v komunálnych voľbách uchádzať o funkciu primátora. Zároveň sme zaregistrovali spolu 193 kandidátov na poslancov mestského zastupiteľstva", uviedla dnes pre TASR predsedníčka MsVK v Prešove Romana Bírošová.

Do volebného súboja o post primátora vstupuje právnik a súčasný poslanec mestského zastupiteľstva Anton Bidovský (nezávislý kandidát), úradujúci primátor Pavel Hagyari (nezávislý), vysokoškolská pedagogička a mestská poslankyňa Marta Kollárová (nezávislá) a športový manažér Patrik Tomič (nezávislý).

Koalícia KDH, SDKÚ-DS, SaS a Most-Híd sa dohodla na spoločnom kandidátovi, ktorým je poslanec Národnej rady Slovenskej republiky za SDKÚ-DS Ondrej Matej. Kandidátom strany Smer-SD na funkciu primátora je zástupca riaditeľa strednej odbornej školy a mestský poslanec Milan Laca, ktorý kandiduje aj s podporou ĽS-HZDS, SNS a HZD.

Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK