Štvrtok, 03. december 2020
Meniny má Oldrich | zajtra Barbora, Barbara

Peter Hlinka cestuje s Tatranom do Trnavy

Olympionik Peter Hlinka od skončenia nedávneho šampionátu "dvadsaťjednotiek" neustále zamestnáva pozornosť médií. Vlastne už v zime sa mu črtalo viacero zahraničných ponúk, no keďže chcel byť radšej na očiach a pri bojoch o postup na OH v Sydney, čo sa mu napokon i splnilo, ostal doma v prešovskom Tatrane. Kolotoč, kedy a kam, sa okolo neho krúti už dosť dlho. Manažéri pracujú vraj na získaní obojstranne najvýhodnejšieho angažmán pre urasteného defenzívneho futbalistu. P. Hlinkovi 30. júna 2000 vypršala profesionálna zmluva s FC Tatran Prešov.

Napriek tomu, i keď s určitými komplikáciami, v prvom zápase na domácej tráve v novom marssuperligovom ročníku v zeleno - bielom v jeho závere vybehol. Veľmi dobre zahral aj následne v Trenčíne a bol tiež pri víťazstve Prešovčanov nad púchovským nováčikom. Keďže P. Hlinka a FC Tatran Prešov uzavreli dohodu o vykonávaní športovej činnosti na mesiac júl 2000, vyzvedali sme, čo ďalej s Hlinkom. Ostáva naďalej v Tatrane, alebo sa poberie inam? Odpovedá prezident FC Tatran Prešov Vladislav Sabol: "V prípade Hlinku sa situácia dosť často mení. Konkrétne, kam zamieri vám nepoviem ani teraz. Čakáme totiž každú chvíľu stanovisko francúzskeho prvoligistu z Bastie. Vážny záujem stále majú tri vážne nemecké kluby. Všetko je rozpracované. S P. Hlinkom sme rokovali pomerne dlho a predvčerom dospeli k predbežnému záveru, že do Trnavy s našim marssuperligovým tímom pocestuje. Odtiaľ odíde na štyri dni do zahraničia a do budúcej stredy by sa jeho prípadný transfer mal definitívne uzavrieť."

Mohlo by Vás zaujímať
Prešov už pozná víťaza verejného obstarávania na výstavbu nového futbalového štadióna
Mesto Prešov je o krok bližšie k výstavbe nového futbalového štadióna. Víťazom verejného obstarávania na výstavbu štadióna FUTBAL TATRAN ARÉNA je spoločnosť AVA-stav, s.r.o. Návrh zmluvy bude predložený na rokovanie do mestského aj do krajského zastupiteľstva.
Vstupná budova na prešovskom velodróme postupne získava nový vzhľad
Mesto Prešov pokračuje v obnove svojho unikátneho cyklistického velodrómu. Po rekonštrukcii interiéru vstupnej budovy prišlo na rad aj zateplenie a nová fasáda.
Prešovskí volejbalisti zdolali aj nováčika z Bratislavy
Hráči VK MIRAD UNIPO Prešov natiahli víťaznú sériu od začiatku sezóny na šesť zápasov. V sobotňajšej dohrávke 3. kola extraligy zdolali na domácej palubovke VKP Bratislava 3:0 (25:23, 25:20, 25:23).
Víťazný návrat na palubovku, hádzanári Tatrana Prešov zdolali Šaľu o 10 gólov
Hádzanári Tatrana Prešov sa do zápasového diania vrátili po vynútenej prestávke, spôsobenej povinnou karanténou, na víťaznej vlne. V dohrávanom stretnutí 7. kola Slovnaft handball extraligy uspeli na palubovke HKM Šaľa 34:24 (19:13).
Hádzanári Tatrana Prešov zvíťazili nad ŠKP Bratislava o 10 gólov
V predohrávanom stretnutí 12. kola Slovnaft handball extraligy zvíťazili hráči Tatrana Prešov nad tímom ŠKP Bratislava o 10 gólov 31:21 (19:10).
Prešovskí volejbalisti naďalej víťazne a s plným bodovým ziskom
Hráči VK MIRAD UNIPO Prešov vyhrali v piatkovej dohrávke 6. kola aj sobotňajšom štandardnom 8. kole extraligy. Zverenci Mareka Kardoša zdolali mladíkov ŠŠ volejbal Trenčín 3:1 (13,10, -21,10) a úradujúceho majstra VK OSMOS Prievidza 3:0 (21,13,20). Šarišania natiahli víťaznú sériu od začiatku sezóny už na osem duelov a so ziskom 24 bodov sú na čele tabuľky pred Myjavou a Svidníkom.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.