Pondelok, 15. august 2022
Meniny má Marcela | zajtra Leonard

Konkurz do Mediálky TV

S príchodom nového semestra na slovenské vysoké školy začína aj opätovná činnosť celého kolektívu Mediálky TV.

Aby sme sa však mohli rozbehnúť úplne naplno a rovnako ako uplynulé roky vám prinášať aktuálne informácie, rozhodli sme sa hneď na začiatku semestra usporiadať konkurz do našich radov, ktorý sa uskutoční 6. októbra 2010 o 17:00 hod v miestnosti číslo 93 (nad Campusom).

Konkurzu sa môžu zúčastniť študenti ktorejkoľvek fakulty Prešovskej univerzity v Prešove, dennej a externej formy a študenti prešovských stredných škôl, ktorí majú záujem študovať a ďalej pracovať v oblasti médií. Prax v Mediálke TV nie je honorovaná - ide o študentský projekt PU.

Konkurz sa vyhlasuje na pozície:

Kameraman / Kameramanka

Redaktor / Redaktorka

Moderátor / Moderátorka

Zvukár / Zvukárka

Videografik / Videografička

Editor / Editorka webu

Konkurz bude pozostávať z 3 častí:
1. Ústny pohovor s potencionálnym členom s prijímacou komisiou.
2. Krátky písomný test s dôrazom na aktuálny spoločenský prehľad.
3. Kamerová skúška.

Na konkurz sa môžete dostaviť hocikedy v čase od 17:00 do 19:00 hod. pred miestnosť č. 93. So sebou si prineste pero a papier, vítaný je aj životopis s ukážkou vašej doterajšej mediálnej tvorby (nie je podmienkou).

Pre študentov strednej školy:
Mediálka TV aj v tomto semestri ponúka 2 študentom prešovských stredných škôl, ktorí majú záujem o mediálnu činnosť a ďalšie pôsobenie v tomto odbore možnosť aktívne pôsobiť ako člen Mediálky TV. Podmienkou pre prijatie študentov stredných škôl je zaslanie vášho životopisu s fotografie na e-mailovú adresu: medialkatv@gmail.com, s predmetom KONKURZ. K žiadosti pripojte aj krátku textovú úvahu (max. 1x A4) na tému: "Etika v slovenských médiách."

Na základe týchto textových úvah a životopisov, budú vybraní kandidáti, ktorí budú pozvaní na konkurzné konanie. Bez splnenia týchto požiadaviek nie je možné sa konkurzu zúčastniť. Uzávierka príjmu prác na túto tému je 1. októbra 2010

Video archív nájdete na tv.pis.sk

Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK