Pondelok, 23. máj 2022
Meniny má Želmíra | zajtra Ela

Hľadá sa Bukóza Holding Miss Domaša 2010

Tradičná súťaž krásy Bukóza Holding Miss Domaša sa 14. augusta 2010 uskutoční už po pätnásty krát v rekreačnom stredisku Nová Kelča.

Finalisty Miss Domaša 2009

Dievčatá, ktoré majú ambíciu stať sa „jubilejnou“ Miss Domaša 2010, sa môžu zúčastniť na niektorom z dvoch kastingov, ktoré prebehnú za sebou 2. a 3. augusta v prešovskom City Clube.

Súťaž nemá náročné kritéria na výber finalistiek. Stačí, aby dievčatá boli staršie ako 18 rokov a prišli na niektorý z kastingov s dobrou náladou a obliekli si šaty, v ktorých sa cítia najkrajšie. Dvanástka finalistiek sa verejnosti predstaví počas galavečera už tradične v spoločenských šatách, športovom oblečení a obľúbenej promenáde v plavkách. Tento rok pribudne aj voľná disciplína. Finalistka, ktorá najviac zaujme porotu získa okrem titulu Bukóza Holding Miss Domaša 2010 tiež zájazd podľa vlastného výberu od spoločnosti Koala Tours, oblečenie značky Esoline, značkovú kozmetiku a ďalšie hodnotné ceny.

Miss Domaša sa za tie roky stala tradičným podujatím a sme radi, že môžeme potvrdzovať všeobecnú pravdu, že Východniarky sú najkrajšie“, hovorí organizátor Miro Tásler.

Celým večerom nás budú sprevádzať ostrieľaní moderátori Michal Hudák, Štefan Skrúcaný a Marián Čekovský, ktorý si pre tento jubilejný pätnásty ročník pripravili špeciálne prekvapenie. Spoločne založia hudobnú skupinu, v ktorej bude chýbať spevák. Pokusia sa ho nájsť možno aj v publiku.

Dvojdňové vstupenky budú v predpredaji v sieti Ticketportal za 5 eur už od tohto týždňa.

Súvisiace články
9.8.2010 Domaša ožije tento víkend súťažou krásy Bukóza Holding Miss Domaša 2010 30.7.2010 Domašu čakajú dva dni plné hudby, tanca a krásnych žien 17.8.2009 Po Zemplínskej Šírave bude Diana Chudíková kraľovať aj Domaši
Mohlo by Vás zaujímať
Do Prešova zavíta Street Food Festival
So začiatkom novej sezóny 2022 prichádza na Hlavnú ulicu do historického centra Prešova Street Food Festival. Návštevníci sa môžu tešiť na výnimočný gastronomický zážitok s výberom miestnej aj exotickej kuchyne.
FOTO: Open Mic v Christianií
Open mic je príležitosť raz mesačne sa stretnúť pri zaujímavej akustickej, ale aj inej hudbe, básňach a poviedkach. Možnosť predstaviť vlastnú tvorbu. Žiadna súťaž, žiadne poroty iba vystupujúci a pozorné publikum.
FOTO: Hex na Stromoradí
Skupina Hex dala v prešovskom hudobnom klube Stromoradie bodku za klubovým turné Back to the Clubs Tour, ktoré pripravila ešte v roku 2019. Jeho zdržanie spôsobila pandémia a s ňou súvisiace obmedzenia nielen pre organizovanie kultúrnych podujatí. V piatok si kapela, jej fanúšikovia a fanúšikovia klubu užili koncert tak, ako na to boli zvyknutí pred pandémiou a v plnej paráde.
FOTO: BillyBarman na Stromoradí
BillyBarman ukončili svoje ZERO tour v Prešove na Stromoradí takmer po dvojročnom odkladaní. Divákov to ale neodradilo a účasť bola bohatá.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK