Streda, 01. december 2021
Meniny má Edmund | zajtra Bibiána

Anketa k projektu UrbSpace v Prešove

Ako by mal podľa Vás vyzerať priestor pri OC Centrál na Sídlisku II ? Vyjadrite svoj názor...

Mesto Prešov, v snahe zveľadiť prostredie, v ktorom žijú a pohybujú sa jeho obyvatelia pripravilo v rámci projektu "Mestské priestory - zvýšenie atraktivity a kvality mestského prostredia" (UrbSpace) dotazník, ktorého cieľom je zistiť predstavy občanov o verejnom priestranstve pri OC Centrál a o tom, ako by chceli, aby tento priestor v budúcnosti vyzeral. Dotazník je anonymný, odpovede budú spracované skúsenými odborníkmi, ktorí zaručujú, že informácie nebudú zneužité a vyhodnotené výsledky budú verejne prístupné. Úprimné a pravdivé odpovede napomôžu pri obnove tohto verejného priestranstva, ktorá by mala prebehnúť na jeseň v roku 2010. Ak máte chuť s nami spolupracovať, na záver môžete uviesť svoje meno a kontakt. Ďakujeme.

Viac informácií o projekte a o ankete nájdete na stránkach: www.presovskepriestory.blogspot.com/

(Ing. arch. Vladimír Ligus)

Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK