Pondelok, 23. máj 2022
Meniny má Želmíra | zajtra Ela

Svetový deň srdca

Slováci najčastejšie dlhodobo zomierajú na choroby obehovej sústavy. Chorobnosť aj úmrtnosť na srdcovocievne ochorenia je na Slovensku stále vysoká.

Preto Slovenská nadácia srdca a Slovenská kardiologická spoločnosť v spolupráci s úradmi verejného zdravotníctva na Slovensku organizuje pod záštitou ministra zdravotníctva SR pri príležitosti Svetového dňa srdca a v rámci projektu Most (mesiac o srdcovocievnych témach) dňa 25. 9. 2009 celoslovenský deň D. Tento deň bude venovaný masívnej celonárodnej edukácii občanov o závažnosti hlavných srdcovocievnych rizikových faktorov ako sú vysoký krvný tlak, fajčenie, zvýšená hladina tukov (cholesterol, triacylglyceroly), nedostatok pohybu a obezita.

Pri tejto príležitosti Vás pozývame do Poradne zdravia pri Regionálnom úrade verejného zdravotníctva so sídlom v Prešove, kde Vám budú vyšetrené uvedené rizikové faktory, vyhodnotené riziko a poskytnuté odborné poradenstvo v oblasti prevencie srdcovocievnych ochorení. Vyšetrenie je bezplatné a je potrebné sa naň objednať na tel. č. 75 80 333.

Príďte a dozviete sa čo znamená kód zdravého života 0-30-5-140-90.

http://www.ruvzpo.sk

Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK