Utorok, 25. január 2022
Meniny má Gejza | zajtra Tamara

Predbežné výsledky volieb za okres Prešov a Sabinov

Náš portál Vám prináša možnosť pozrieť si výsledky volieb do Európskeho parlamentu, tak ako volili občania okresu Prešov a Sabinov. Výsledky sú zotriedené podľa politických strán. Číslo na začiatku znamená počet získaných hlasov v obvode PO a SB.

503 Peter Baco Trenčín ĽS-HZDS
661 Irena Belohorská Bratislava ĽS-HZDS
50 Ivana Kapráliková Dunajská Streda ĽS-HZDS
65 Diana Štrofová Bratislava ĽS-HZDS
20 Ján Kovarčík Nitra ĽS-HZDS
411 Jaroslav Jaduš Prešov ĽS-HZDS
55 Jaroslav Ďaďo Banská Bystrica ĽS-HZDS
5 Pavol Krištof Trenčín ĽS-HZDS
11 Beáta Sániová Martin ĽS-HZDS
51 Jana Kandráčová Košice ĽS-HZDS
19 Igor Liška Žilina ĽS-HZDS
245 Ladislav Kokoška Kapušany ĽS-HZDS
501 Ján Oravec Cerová SaS
52 Emil Burák Dolný Kubín SaS
31 Katarína Majdlenová Handlová SaS
313 Richard Švihura Prešov SaS
4 Szilárd Somogyi Dunajská Streda SaS
7 Jozef Rajtár Bratislava SaS
20 Katarína Sliviaková Žilina SaS
5 Richard Fekete Bratislava SaS
293 Karol Kyslan Prešov SaS
13 Renáta Kaščáková Trenčín SaS
9 Michal Matoušek Bratislava SaS
47 Jozef Mihál Bratislava SaS
29 Robert Mistrík Bratislava SaS
2 866 Boris Zala Bratislava SMER
664 Vladimír Maňka Zvolen SMER
3 160 Monika Flašíková - Beňová Bratislava SMER
1 367 Monika Smolková Košice SMER
64 Katarína Neveďalová Čeľadice SMER
110 Alexander Kurtanský Bratislava SMER
241 Peter Hanulík Bratislava SMER
50 Gabriela Kečkéšová Zlaté Moravce SMER
31 Peter Markovič Trnava SMER
40 Jozef Štrba Žilina SMER
56 Vladislav Petráš Myjava SMER
3 541 Svetlana Pavlovičová Prešov SMER
93 Milan Magát Bratislava SMER
86 Jana Budáčová Hronský Beňadik SZ
87 Eduard Chmelár Galanta SZ
50 Oľga Pietruchová Bratislava SZ
31 Miroslav Král Pezinok SZ
11 Eva Drozdová Bratislava SZ
30 Juraj Mesík Banská Bystrica SZ
41 Ľubica Trubíniová Bratislava SZ
11 Miroslav Gálik Zvolen SZ
7 Mária Kuriačková Levice SZ
51 Milan Barlog Spišská Nová Ves SZ
13 Anna Fábryová Bratislava SZ
18 Peter Nováčik Nové Mesto nad Váhom SZ
14 Diana Chladeková Bratislava SZ
3 116 Eduard Kukan Bratislava SDKÚ-DS
1 978 Peter Šťastný Bratislava SDKÚ-DS
2 709 Milan Gaľa Lipany SDKÚ-DS
48 Pavol Kubovič Bratislava SDKÚ-DS
215 Jarmila Tkáčová Košice SDKÚ-DS
484 Zita Pleštinská Chmeľnica SDKÚ-DS
41 Juraj Šváč Tajov SDKÚ-DS
69 Marián Török Poprad SDKÚ-DS
72 Júlia Hurná Bratislava SDKÚ-DS
5 Eugen Szép Trenčín SDKÚ-DS
47 Alexander Slafkovský Liptovský Mikuláš SDKÚ-DS
26 Štefan Mikula Senica SDKÚ-DS
18 Branislav Hochel Bratislava DS
19 Pavel Titl Košice DS
19 Peter Hríb Bratislava DS
14 Štefan Dutko Košice DS
6 Peter Jurík Košice DS
35 Jozef Vachálek Bratislava DS
13 Tibor Brics Košice DS
2 Taťjana Štefanovičová Bratislava DS
13 Mária Eperješiová Košice DS
3 Vladimír Kokolevský Bratislava DS
2 Ivan Barin Štúrovo DS
19 Vladimíra Aronová Košice DS
378 Richard Schneider Prešov Misia 21
24 Peter Kopecký Ivanka pri Dunaji ASV
16 Jozef Viglaský Zvolen ASV
9 Jarmila Eftimová Sady nad Torysou ASV
9 Alica Vidličková Bučany ASV
359 Vladimír Palko Bratislava KDS, OKS
84 Peter Osuský Bratislava KDS, OKS
61 Alojz Rakús Bratislava KDS, OKS
16 Tibor Takáč Rožňava KDS, OKS
361 František Mikloško Bratislava KDS, OKS
22 Pavol Minárik Bratislava KDS, OKS
4 Svetozár Gavora Nová Baňa KDS, OKS
50 Rudolf Bauer Košice KDS, OKS
4 Mária Majdová Vrútky KDS, OKS
4 Andrej Pavlík Trenčín KDS, OKS
35 Marcela Pčolinská Nižný Hrabovec KDS, OKS
3 Karol Jadaš Banská Bystrica KDS, OKS
17 Peter Jeseňák Levoča KDS, OKS
26 Edit Bauer Šamorín SMK-MKP
11 Alajos Mészáros Bratislava SMK-MKP
4 Attila Lancz Kolárovo SMK-MKP
5 Sándor Albert Patince SMK-MKP
2 Szabolcs Hodosy Dunajská Streda SMK-MKP
2 Zoltán Bara Komárno SMK-MKP
2 Gábor Klenovics Senec SMK-MKP
5 Zsuzsanna Andrássy Dunajská Streda SMK-MKP
2 Pál Banai Tóth Moča SMK-MKP
2 Béla Keszegh Komárno SMK-MKP
2 Csaba Cúth Levice SMK-MKP
4 Július Slovák Rožňava SMK-MKP
2 Gergely Agócs Kráľov Brod SMK-MKP
74 Juraj Brecko Michalovce KSS
91 Karol Ondriaš Bratislava KSS
97 Anna Sotáková Humenné KSS
27 Vladimír Chlebo Košice KSS
32 Branislav Rusiňák Spišská Nová Ves KSS
10 Štefan Borovský Veľké Úľany KSS
6 Michal Kotian Liptovský Mikuláš KSS
17 Pavol Suško Trenčín KSS
14 Ľubica Kleniarová Banská Bystrica KSS
33 Juraj Lazarčík Nitra KSS
10 Rastislav Kopecký Lehota pod Vtáčnikom KSS
27 Miroslav Pomajdík Smižany KSS
Ján Blaščák Štrba RIS
133 Dušan Švantner Brezno SNS
236 Jaroslav Paška Bratislava SNS
38 Vladimír Čečot Košúty SNS
28 Daniel Klačko Žilina SNS
47 Tatiana Poliaková Prievidza SNS
47 Štefan Zelník Žilina SNS
189 Rafael Rafaj Bratislava SNS
14 Emil Vestenický Trenčín SNS
2 Augustín Jozef Lang Bratislava SNS
5 Vladislav Bachár Bratislava SNS
12 Roman Stopka Trenčín SNS
22 Ján Stanecký Čaňa SNS
107 Stanislav Čečko Stropkov SNS
24 Michal Havran Bratislava LIGA
7 Martina Čierna Bratislava LIGA
3 Michal Géci Bratislava LIGA
4 Ľuboš Jelačič Prievidza LIGA
12 Štefan Jakabovič Košice LIGA
Peter Lichner Púchov LIGA
3 Ľubica Šipulová Dunajská Streda LIGA
2 Viliam Ďuriš Nitra LIGA
5 Antonia Bjaloňová Majcichov LIGA
2 Martin Harach Bratislava LIGA
Eleonóra Strapcová Trenčín LIGA
5 Alexander Kečkeméthy Nitra LIGA
1 Ján Paprčka Hriňová LIGA
28 Štefan Horváth Košice SDĽ
14 Juraj Ontolčík Sobrance SDĽ
49 Ibrahim Maiga Ivanka pri Dunaji SDĽ
2 Brian Lurie Bratislava SDĽ
3 Martin Ožvald Bratislava SDĽ
2 Roman Ježko Zubrohlava SDĽ
4 Jaroslav Badinka Zvolen SDĽ
5 Michal Labuda Bratislava SDĽ
40 Silvia Cukrovaná Humenné SDĽ
5 Lucia Záhumenská Bratislava SDĽ
Rita Wagnerová Bratislava SDĽ
4 Ondrej Mularčík Bratislava SDĽ
2 Miroslava Šuttová Bratislava SDĽ
79 Milan Izák Banská Bystrica SF
172 Ľudmila Farkašovská Bratislava SF
14 Mária Lévyová Šamorín SF
9 Miriam Repáková Bratislava SF
56 Milan Plačko Košice SF
13 Alexandra Pafčová Prievidza SF
13 Peter Lukáč Nitra SF
216 Kvetoslava Matlovičová Prešov SF
7 Katarína Cselovszká Zbrojníky SF
5 Ľubomír Malák Nitra SF
224 Jozef Dušenka Prešov SF
54 Jana Kordiaková Košice SF
5 Radomír Szabó Žilina SF
781 Martin Fronc Divina KDH
4 415 Ján Hudacký Prešov KDH
2 259 Anna Záborská Bojnice KDH
1 104 Miroslav Mikolášik Dolný Kubín KDH
64 Ján Vančo Nitra KDH
53 Peter Lenč Bratislava KDH
90 Renáta Ocilková Bratislava KDH
54 Pavol Kossey Bratislava KDH
33 Martin Hladký Piešťany KDH
36 Martin Krajčovič Trnava KDH
8 Martin Kalafut Nová Dubnica KDH
172 Jozef Bobík Michalovce KDH
62 Ján Morovič Bratislava KDH

Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK