Pondelok, 15. august 2022
Meniny má Marcela | zajtra Leonard

Hagyariho prezidentský výber

Už túto sobotu, 4. apríla 2009, máme šancu rozhodnúť o hlave štátu. Spomedzi dvoch kandidátov si vyberieme toho, kto povedie Slovensko najbližších päť rokov.

Skutočnou silou demokracie nie je dlhý zoznam povinností, ale tiež našich práv. Teda šancí, ktoré môžeme slobodne využiť. Účasť na prezidentských voľbách je naším právom a príležitosťou. Prostredníctvom nej dokážeme, že budúcnosť krajiny nám nie je ľahostajná. Máme šancu participovať, ovplyvňovať a rozhodnúť o tom, kto bude reprezentovať krajinu a zastupovať občanov.
Prešovčania vždy boli ľudia rozhľadení, ktorí sa vedeli postarať o seba samých a vedia sa rozhodnúť. Aj my môžeme rozhodnúť o smerovaní spoločnosti, politiky, ekonomiky, regiónov Slovenska.

Prosím preto svojich Prešovčanov, aby účasťou na sobotňajších voľbách ukázali, že mesto a jeho občania sú zodpovední a majú záujem o veci verejné. Prezidentom nebude ten kto si to želá najviac, ale ten, koho si vyberieme.

Váš
Pavel Hagyari,
primátor mesta Prešov

Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK