Štvrtok, 03. december 2020
Meniny má Oldrich | zajtra Barbora, Barbara

M. Komanický na tlačovku neprišiel

"Aj keď sme vyhrali, úplnú spokojnosť vysloviť nemôžem," vyriekol prvé slová na tlačovke po zápase Prešov - Žilina tréner hostí Jozef Barmoš.

"Naša hra nemala jednoducho takú tvár ako sme sa ju snažili v príprave a snažíme sa i naďalej formovať. Očakávali sme, že zápas bude rozdrobený na množstvo osobných mikrosúbojov. V mnohých situáciách sa naši hráči zbytočne zbavovali lopty nepresnými prihrávkami. Namiesto, aby sme zakladali konštruktívne protiútoky, len sme loptu odkopávali. Od stavu 1:2 bol zápas na vážkach, ale nakoniec všetko dobre dopadlo a my sme šťastne vykročili do nového ročníka." To nemohol na druhej strane povedať asistent trénera M. Komanického, ktorý na tlačovku neprišiel len preto, aby nemusel hľadať diplomatické odpovede, Vladimír Gombár. "Niet sa čomu čo čudovať, že zápas nám nevyšiel podľa predstáv. Tak ako vyzeral záver prípravy, tak to vyzeralo i zápase samotnom. Pred zápasom sme museli trikrát meniť základnú zostavu. Dopoludnia sme sa dozvedeli, že nemôžeme rátať s Valkučákom. Hodinu pred zápasom oznámil Hlinka, že nenastupuje od začiatku a pri rozcvičke sa zranil Šoltís. Mužstvu, ktoré nastúpilo chýbala súhra, kombinácie a pôsobili na ihrisku malátne. Zarážajúce pritom je, že ponúknutej šance sa mladí odchovanci Tatrana vôbec nechopili. Mohli sa ukázať, že z nich nemusia robiť futbalistov novinári, že oni to dokážu na trávniku sami. Žiaľ, v tomto stretnutí to nepotvrdili. Aj to je jedna z príčin našej prehry. Po boji býva každý generálom, no myslím, že keby sme mohli hrať v optimálnom zložení, určite by to bol iný zápas. Škoda, že záver v našom vydaní bol príliš živelný a aspoň vyrovnanie nepriniesol. Realita je taká, že všetko čo som povedal na začiatku, odrazilo sa v tomto zápase."

Mohlo by Vás zaujímať
Prešov už pozná víťaza verejného obstarávania na výstavbu nového futbalového štadióna
Mesto Prešov je o krok bližšie k výstavbe nového futbalového štadióna. Víťazom verejného obstarávania na výstavbu štadióna FUTBAL TATRAN ARÉNA je spoločnosť AVA-stav, s.r.o. Návrh zmluvy bude predložený na rokovanie do mestského aj do krajského zastupiteľstva.
Vstupná budova na prešovskom velodróme postupne získava nový vzhľad
Mesto Prešov pokračuje v obnove svojho unikátneho cyklistického velodrómu. Po rekonštrukcii interiéru vstupnej budovy prišlo na rad aj zateplenie a nová fasáda.
Prešovskí volejbalisti zdolali aj nováčika z Bratislavy
Hráči VK MIRAD UNIPO Prešov natiahli víťaznú sériu od začiatku sezóny na šesť zápasov. V sobotňajšej dohrávke 3. kola extraligy zdolali na domácej palubovke VKP Bratislava 3:0 (25:23, 25:20, 25:23).
Víťazný návrat na palubovku, hádzanári Tatrana Prešov zdolali Šaľu o 10 gólov
Hádzanári Tatrana Prešov sa do zápasového diania vrátili po vynútenej prestávke, spôsobenej povinnou karanténou, na víťaznej vlne. V dohrávanom stretnutí 7. kola Slovnaft handball extraligy uspeli na palubovke HKM Šaľa 34:24 (19:13).
Hádzanári Tatrana Prešov zvíťazili nad ŠKP Bratislava o 10 gólov
V predohrávanom stretnutí 12. kola Slovnaft handball extraligy zvíťazili hráči Tatrana Prešov nad tímom ŠKP Bratislava o 10 gólov 31:21 (19:10).
Prešovskí volejbalisti naďalej víťazne a s plným bodovým ziskom
Hráči VK MIRAD UNIPO Prešov vyhrali v piatkovej dohrávke 6. kola aj sobotňajšom štandardnom 8. kole extraligy. Zverenci Mareka Kardoša zdolali mladíkov ŠŠ volejbal Trenčín 3:1 (13,10, -21,10) a úradujúceho majstra VK OSMOS Prievidza 3:0 (21,13,20). Šarišania natiahli víťaznú sériu od začiatku sezóny už na osem duelov a so ziskom 24 bodov sú na čele tabuľky pred Myjavou a Svidníkom.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK

Ďakujeme, že navštevujete portál pis.sk, naozaj si to vážime.

Používate rozšírenie na blokovanie prídavných modulov (adBlock, AdBlock Plus, Ghostery ... )?

Táto stránka je financovaná výlučne zo súkromných zdrojov a jedným z jej hlavných príjmov tvoria príjmy za zobrazovanie reklamy.
Žiaden z článkov nie je spoplatnený, všetky funkcionality poskytujeme zadarmo.

Pridajte si túto stránku medzi výnimky, aby sa Vám obsah zobrazoval správne a tento portál mohol aj naďalej fungovať.