Štvrtok, 08. december 2022
Meniny má Marína | zajtra Izabela

HHrŕ na hračky: Vyzbierané hračky našli nových majiteľov

Dobrá vec sa podarila! Hračky, ktoré vďaka vašej aktivite boli vyzbierané v rámci verejnej zbierky hračiek a knižiek HRRrr na hračky! , našli svojich nových malých majiteľov. Stalo sa tak včera v rámci mikulášskej akcie určenej pre deti zo sociálne slabších rodín.

Mestský úrad pripravil v sále PKO - Čierny orol pre 105 detí zo sociálne slabších rodín už tradičné mikulášske prekvapenie. O to sa svojim hudobným predstavením O svrčkovi a mravčekoch postarala košická tanečná skupina Nela. Medzi deti po predstavení zavítal samotný Mikuláš, ktorému drobizg s radosťou zaspieval, či zarecitoval. Odmenou za predvedené výkony boli pre všetkých pripravené štedré balíčky sladkostí. Okrem nich však tentokrát deti potešili aj hračky, ktoré sa vyzbierali v rámci akcie Hrrr na hračky (viac foto aj v diskusii na tému HRRrr na hračky). Tú spoločne zorganizovali Mestský internetový portál www.pis.sk a jeho priatelia, od ktorých podnet na vznik akcie vyšiel v spolupráci s Mestským informačným centrom v Prešove. Nových majiteľov si našli dva plné mechy vyzbieraných hračiek od výmyslu sveta a krabica zaujímavých kníh, ktoré dokázali rozžiariť detské očká. No a keďže hračiek sa vyzbieralo skutočne dosť, ďalšie poputujú do niektorého z prešovských detských domovov. Za všetky obdarené deti v mene portálu www.pis.sk ďakujeme!
(ik)

Súvisiace články
13.11.2007 HHrŕ na hračky - zbierka hračiek a kníh pre deti
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK