Pondelok, 04. júl 2022
Meniny má Prokop | zajtra Cyril, Metod

Dar pre dve nemocnice

Dnes navštívi Prešov veľvyslanec Švajčiarskej konfederácie v SR, Josef Aregger, aby s dvoma nemocnicami v Prešovskom kraji prerokoval podmienky odovzdania daru - röntgenového prístroja.

Popoludní sa stretne s predsedom Prešovského samosprávneho kraja Petrom Chudíkom. Následne navštívi nemocnice vo Svidníku a Humennom. S vedením každej nemocnice prekonzultuje podmienky odovzdania oficiálneho daru Švajčiarskej konfederácie. Dva röntgenové prístroje umožnia zvýšiť kvalitu poskytovaných služieb.

Mohlo by Vás zaujímať
Slovensko trápia horúčavy, mesto Prešov pripomína obyvateľom, ako sa chrániť
Slovenský hydrometeorologický ústav vydal na 30.6. a 1.7. 2022 aj pre okres Prešov výstrahu 2. stupňa pred vysokými teplotami, ktoré môžu atakovať hranicu až 37 stupňov Celzia.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK