Nedeľa, 26. jún 2022
Meniny má Adriana | zajtra Ladislav, Ladislava

Blogy na PISe

Na základe odozvy Vás, návštevníkov portálu, sme sa rozhodli vytvoriť prispievateľom nový kvalitnejší priestor pre názory, postrehy a myšlienky.

Dôvodom je tiež to, že sme presvedčení o tom, že niektoré z Vašich príspevkov sú natoľko hodnotné, že si zaslúžia väčšiu pozornosť nielen čitateľov, ale aj dotknutých osôb, alebo organizácií. V súčasnosti sa takéto príspevky často v celej štruktúre a objeme diskusie strácajú. V budúcnosti jednotlivým prispievateľom pripravíme vlastnú podstránku v tvare "priezvisko.blog.pis.sk". Pre začiatok však prosíme prispievateľov o zasielanie svojich príspevkov na emailovú adresu: blog@pis.sk Redakcia si vyhradzuje právo prípadného neuverejnenia príspevku v prípade, že bude hrubým spôsobom napádať určité osoby, prípadne bude inak nevhodný, čím by mohol poškodiť dobré meno PISu. Myslíme si, že takýchto nepopulárnych redakčných zásahov nebude veľa, pretože základným predpokladom uverejnenia blogu bude podmienka, že bloger odhalí svoju identitu. Najlepšie ak napíše pár viet o sebe, aby bolo zrejmé, či má a ak áno, akú súvislosť s danou témou.
Tešíme sa na Vaše príspevky!

Redakcia

Súvisiace články
13.6.2008 Viac ako 3000 návštevníkov za deň 5.6.2007 BLOG: Dôležitá navšteva v meste 29.5.2007 BLOG: Hagyariho deti 1.2.2007 BLOG: Som zmätený ako naši poslanci 1.2.2007 BLOG: Tichý šum v hluku 23.1.2007 BLOG: Springfield nad Torysou
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK