Nedeľa, 14. august 2022
Meniny má Mojmír | zajtra Marcela

V Záhradnom všetko jasné

V obci Záhradné v Prešovskom okrese už dnes vedia, v akom zložení bude pracovať obecná samospráva a kto ju bude po decembrových komunálnych voľbách viesť.

Ako informoval terajší starosta Anton Gašpar, keď sa nič nestane, všetci kandidáti budú zvolení. Starosta nemá žiadneho protikandidáta, v obci je prvým mužom od roku 1990 a doteraz nevymenil ani politické tričko KDH. Obecné zastupiteľstvo má sedem členov, na ich miesta kandiduje rovnaký počet kandidátov. Aj oni sú zastrešení KDH, hoci nie všetci sú politicky angažovaní. V Záhradnom žije vyše 900 obyvateľov. Obec sa stala v posledných rokoch zaujímavou aj pre nižšiu cenu pozemkov, aj pre individuálnych staviteľov z Prešova. Bývať na vidieku a dochádzať do mesta ich nezaťažuje. Starosta Anton Gašpar považuje súčasné volebné obdobie za najťažšie vo svojej kariére. Dôvodom je presun kompetencií zo štátnej správy na samosprávu. Napriek tomu má ešte chuť pokračovať vo vedení obce aj v ďalšom volebnom období.
(mm)

Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK