Štvrtok, 27. január 2022
Meniny má Bohuš | zajtra Alfonz

Muránskeho priority

Zlepšenie kvality fungovania vzdelávacieho systému, kultúry a športu sú priority kandidáta na poslanca prešovského mestského zastupiteľstva Jozefa Muránskeho.

Presadiť chce efektívnu otvorenú školu a zmysluplné voľnočasové aktivity, „aby aj deti boli skutočne vnímané ako dôležitá súčasť nášho života v meste. Majú právo na kvalitný rozvoj a bezpečnosť“.
Muránsky ako kandidát koalície SDKÚ-DS, KDH zvolil stále pomerne netradičnú formu prezentácie, ktorou je internetová stránka www.muroweb.ori.sk. Očakáva od nej, ako tvrdí, lepšiu komunikáciu s potenciálnymi voličmi.
PaedDr. Jozef Muránsky sa narodil 26. 1. 1968 v Prešove. Pôsobil ako pedagóg, od októbra 2005 je riaditeľom Územnej vojenskej správy Prešov.

Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK