Pondelok, 17. jún 2024
Meniny má Adolf | zajtra Vratislav

Zaspal v tráve

V sobotu (08.06.2024) oznámila pani na tiesňovú linku 158, že jej syn bol okradnutý. Preverovaním tohto oznámenia ako aj následným vyšetrovaním bolo zistené, že 21 ročný muž na Ul. Košickej, v Prešove, neďaleko parkoviska si ľahol pod strom do trávy a zaspal. Túto situáciu využil zatiaľ neznámy páchateľ a počas spánku mu ukradol príručnú tašku i šperky. V taške bol mobilný telefón a kľúče. Na krku mal mladý muž dve retiazky s príveskami, zo žltého kovu. Poškodenému Prešovčanovi tak vznikla škoda vo výške 1.250, -Eur. Poverený príslušník Obvodného oddelenia Policajného zboru v Prešove v prípade vedie trestné stíhanie pre trestný čin krádeže. 

Opatrnosti nie je nikdy dosť a zvlášť v prípadoch kedy sme na verejnom priestranstve v situáciách, kedy nemáme seba, či svoje veci pod kontrolou.

Mohlo by Vás zaujímať
Prešov získal dva granty v oblasti športu
Fond na podporu športu vyhovel hneď dvom žiadostiam z mesta Prešov. Milión eur získalo mesto na úpravu a zníženie energetickej náročnosti zimného štadióna, ďalších takmer 430-tisíc získal mestský futbalový klub 1. FC Tatran Prešov na rekonštrukciu areálu futbalovej akadémie. Dokopy aj s finančnou spoluúčasťou mesta pôjde o projekty v hodnote viac ako 2,5 milióna eur.
Takmer 3,3 promile!
Vozidlo v protismere, vodič pod vplyvom alkoholu
Výsledok presiahol 2,8 promile!
Kontajnery i autá
Na Ul. Sibírskej, v Prešove došlo k požiaru.
Strelca polícia zadržala
V jednom z prešovských pohostinstiev mal 50 ročný muž vystreliť zo zbrane.
Colný úrad ničil zhabaný tovar
PREŠOV – 03.06.2024: Colný úrad Prešov likvidoval tovar, ktorý prepadol v prospech štátu. Tovar ničil v spaľovni odpadov v Košiciach. Časť bola zničená v čističke odpadových vôd v Petrovanoch.
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK