Pondelok, 17. jún 2024
Meniny má Adolf | zajtra Vratislav

Takmer 3,3 promile!

50 ročný muž bol na základe dôkaznej situácie obvinený z trestného činu ohrozenie pod vplyvom návykovej látky, prípadom sa zaoberá poverený príslušník Okresného dopravného inšpektorátu v Prešove. V nedeľu (02.06.2024) okolo 21-vej hodiny viedol osobné vozidlo po Ul. Volgogradskej, v Prešove, pričom z dôvodu značne nekoordinovanej jazdy bol policajnou hliadkou zastavený a kontrolovaný. Vodič sa podrobil dychovej skúške, výsledok dosiahol hodnotu takmer 3,3 promile! Tento mimoriadne nezodpovedný Prešovčan bol na mieste obmedzený na osobnej slobode a bol umiestnený do cely policajného zaistenia. 

U tohto muža ide o bezohľadnosť k nám, ostatným účastníkom cestnej premávky. Možné negatívne dôsledky na zdraví či na živote pravdepodobne vôbec nedomyslel!

Mohlo by Vás zaujímať
Prešov získal dva granty v oblasti športu
Fond na podporu športu vyhovel hneď dvom žiadostiam z mesta Prešov. Milión eur získalo mesto na úpravu a zníženie energetickej náročnosti zimného štadióna, ďalších takmer 430-tisíc získal mestský futbalový klub 1. FC Tatran Prešov na rekonštrukciu areálu futbalovej akadémie. Dokopy aj s finančnou spoluúčasťou mesta pôjde o projekty v hodnote viac ako 2,5 milióna eur.
Zaspal v tráve
Vozidlo v protismere, vodič pod vplyvom alkoholu
Výsledok presiahol 2,8 promile!
Kontajnery i autá
Na Ul. Sibírskej, v Prešove došlo k požiaru.
Strelca polícia zadržala
V jednom z prešovských pohostinstiev mal 50 ročný muž vystreliť zo zbrane.
Colný úrad ničil zhabaný tovar
PREŠOV – 03.06.2024: Colný úrad Prešov likvidoval tovar, ktorý prepadol v prospech štátu. Tovar ničil v spaľovni odpadov v Košiciach. Časť bola zničená v čističke odpadových vôd v Petrovanoch.
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK