Pondelok, 17. jún 2024
Meniny má Adolf | zajtra Vratislav

Kontajnery i autá

Na Ul. Sibírskej, v Prešove došlo k požiaru.

Včera (02.06.2024) popoludní, na parkovisku pred obytným blokom na Ul. Sibírskej, v Prešove došlo k požiaru 3 kusov plastových kontajnerov na tuhý komunálny odpad. Požiar sa rozšíril aj na dve osobné motorové vozidlá. Mestu Prešov vznikla požiarom kontajnerov škoda v predbežnej výške 1.500, - Eur, na vozidlách bola vzniknutá škoda odhadnutá na sumu 7.200, -Eur. Požiar poškodil aj zvislú dopravnú značku, škoda doposiaľ vyčíslená nebola. Prípadom sa zaoberá vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Prešove, vedie trestné stíhanie pre zločin poškodzovanie cudzej veci.
Zákon pri tomto trestnom čine stanovuje trestnú sadzbu odňatia slobody na tri až osem rokov.

Mohlo by Vás zaujímať
Prešov získal dva granty v oblasti športu
Fond na podporu športu vyhovel hneď dvom žiadostiam z mesta Prešov. Milión eur získalo mesto na úpravu a zníženie energetickej náročnosti zimného štadióna, ďalších takmer 430-tisíc získal mestský futbalový klub 1. FC Tatran Prešov na rekonštrukciu areálu futbalovej akadémie. Dokopy aj s finančnou spoluúčasťou mesta pôjde o projekty v hodnote viac ako 2,5 milióna eur.
Takmer 3,3 promile!
Zaspal v tráve
Vozidlo v protismere, vodič pod vplyvom alkoholu
Výsledok presiahol 2,8 promile!
Strelca polícia zadržala
V jednom z prešovských pohostinstiev mal 50 ročný muž vystreliť zo zbrane.
Colný úrad ničil zhabaný tovar
PREŠOV – 03.06.2024: Colný úrad Prešov likvidoval tovar, ktorý prepadol v prospech štátu. Tovar ničil v spaľovni odpadov v Košiciach. Časť bola zničená v čističke odpadových vôd v Petrovanoch.
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK