Utorok, 18. jún 2024
Meniny má Vratislav | zajtra Alfréd

Strelca polícia zadržala

V jednom z prešovských pohostinstiev mal 50 ročný muž vystreliť zo zbrane.

V utorok (21.05.2024) vo večerných hodinách, v jednom z prešovských pohostinstiev mal 50 ročný muž vystreliť zo zbrane do stropu a následne z miesta ujsť. Polícia muža podozrivého z tohto konania vypátrala a zadržala, bol umiestnený do cely policajného zaistenia. Vyšetrovaním prípadu bolo zistené, že muž neoprávnene držal strelivo (išlo o 10 nábojov) ako aj krátku strelnú zbraň, pričom držba streliva i zbrane podlieha povoľovaciemu konaniu a evidenčnej povinnosti podľa zákona o strelných zbraniach a strelive. Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Prešove v prípade vedie trestné stíhanie pre trestný čin nedovolené ozbrojovanie a obchodovanie so zbraňami. Polícia na prípade intenzívne pracuje, sú vykonávané všetky potrebné procesné úkony.

Mohlo by Vás zaujímať
Prešov získal dva granty v oblasti športu
Fond na podporu športu vyhovel hneď dvom žiadostiam z mesta Prešov. Milión eur získalo mesto na úpravu a zníženie energetickej náročnosti zimného štadióna, ďalších takmer 430-tisíc získal mestský futbalový klub 1. FC Tatran Prešov na rekonštrukciu areálu futbalovej akadémie. Dokopy aj s finančnou spoluúčasťou mesta pôjde o projekty v hodnote viac ako 2,5 milióna eur.
Takmer 3,3 promile!
Zaspal v tráve
Vozidlo v protismere, vodič pod vplyvom alkoholu
Výsledok presiahol 2,8 promile!
Kontajnery i autá
Na Ul. Sibírskej, v Prešove došlo k požiaru.
Colný úrad ničil zhabaný tovar
PREŠOV – 03.06.2024: Colný úrad Prešov likvidoval tovar, ktorý prepadol v prospech štátu. Tovar ničil v spaľovni odpadov v Košiciach. Časť bola zničená v čističke odpadových vôd v Petrovanoch.
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK