Utorok, 18. jún 2024
Meniny má Vratislav | zajtra Alfréd

Pri rannej kontrole

dosiahol hodnotu takmer 1,5 promile.

Včera (23.04.2024) ráno policajná hliadka zastavila osobné vozidlo na Ul. Lesík delostrelcov, v Prešove, ktorého vodičom bol 48 ročný muž. Prešovčan bol vyzvaný k vykonaniu dychovej skúšky, ktorej sa podrobil, výsledok bol pozitívny, dosiahol hodnotu takmer 1,5 promile. Vodič bol na mieste zadržaný a bol obmedzený na osobnej slobode. Po vykonaní potrebných procesných úkonov bolo 48 ročnému mužovi povereným príslušníkom Okresného dopravného inšpektorátu v Prešove vznesené obvinenie z trestného činu ohrozenie pod vplyvom návykovej látky.

Dopravná situácia na našich cestách je už aj tak dosť nebezpečná a to aj bez takýchto nezodpovedných vodičov! Alkohol u vodiča vo veľkej miere ohrozuje život a zdravie nielen jeho samotného ale aj ostatných účastníkov cestnej premávky.

Mohlo by Vás zaujímať
Prešov získal dva granty v oblasti športu
Fond na podporu športu vyhovel hneď dvom žiadostiam z mesta Prešov. Milión eur získalo mesto na úpravu a zníženie energetickej náročnosti zimného štadióna, ďalších takmer 430-tisíc získal mestský futbalový klub 1. FC Tatran Prešov na rekonštrukciu areálu futbalovej akadémie. Dokopy aj s finančnou spoluúčasťou mesta pôjde o projekty v hodnote viac ako 2,5 milióna eur.
Takmer 3,3 promile!
Zaspal v tráve
Vozidlo v protismere, vodič pod vplyvom alkoholu
Výsledok presiahol 2,8 promile!
Kontajnery i autá
Na Ul. Sibírskej, v Prešove došlo k požiaru.
Colný úrad ničil zhabaný tovar
PREŠOV – 03.06.2024: Colný úrad Prešov likvidoval tovar, ktorý prepadol v prospech štátu. Tovar ničil v spaľovni odpadov v Košiciach. Časť bola zničená v čističke odpadových vôd v Petrovanoch.
Strelca polícia zadržala
V jednom z prešovských pohostinstiev mal 50 ročný muž vystreliť zo zbrane.
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK