Utorok, 18. jún 2024
Meniny má Vratislav | zajtra Alfréd

ZÍSKAJ SUPER HRACIU KARTIČKU A VYHRAJ VYMAKANÉ CENY!

Nepremeškaj skvelú akciu v kinách CINEMAX! Nakúp na bufete občerstvenie za minimálne 5€ a hraj o skvelé ceny.

Až do 31. mája si môžeš v kinách CINEMAX otestovať, či máš šťastie v hre, alebo v láske. Pochrumkaj si na popcorne, ochutnaj naše vychýrené nachos alebo sa osviež chladeným nápojom z našej ponuky. Za každý nákup občerstvenia na bufete kina v hodnote 5€ získaš jednu hraciu kartičku. Ak sa teda napríklad rozhodneš nakúpiť za 10€, dostaneš od nás až dve hracie kartičky.

A v našich kartičkách sa ukrývajú naozaj skvelé ceny! Vyhrať môžeš pobyt v hoteli Seasons AquaCity Poprad, v Horizont Resort vo Vysokých Tatrách a vo Wellness Hoteli Patince, auto Nissan na víkend, VIP karty do siete kín CINEMAX, popcorn, nachos či nápoj Coca-Cola zadarmo, a viac ako 1600 ďalších cien.

Kompletné podmienky súťaže nájdeš na cine-max.sk

VYHRAL SI? GRATULUJEME! PREČÍTAJ SI, AKO POSTUPOVAŤ ĎALEJ!
Usmiala sa na teba šťastena a v stieracom políčku si našiel nejakú vymakanú výhru? Skvelé! Postupuj, prosím, nasledovne:

výhry POPCORN KLASIK ZADARMO, COCA-COLA ZADARMO, NACHOS KLASIK si môžeš vyzdvihnúť priamo na pokladni svojho obľúbeného kina. Stačí, ak sa obsluhe kina preukážeš svojou výhernou kartičkou a odovzdáš ju personálu.
ak si vyhral jednu z ostatných výhier, dones svoju výhernú kartičku do kina, vyplň kontaktný formulár a my ťa budeme kontaktovať.
Ak by si mal akýkoľvek problém, napíš nám na marketing@cine-max.sk a my ti veľmi radi pomôžeme.

Prajeme ti veľa šťastia :)

Mohlo by Vás zaujímať
Multižánrový festival HELFEST 2024 zverejnil kompletný Lineup. Oslava 25. narodenín kapely Heľenine Oči bude jedna veľká žúrka!
Pri príležitosti výročia vzniku kapely Heľenine Oči, veselá partička vymyslela a vdýchla život hudobnému festivalu HELFEST. Skúšobný, pilotný ročník, chalani minulý rok zvládli na výbornú, tento rok, o čosi skúsenejší, nastavili latku ešte vyššie. V prešovskej Delni sa 31.8.2024 predstaví takmer 40 interpretov z rôznych kútov Európy. Návštevníkov zaujme i sprievodný program, či oddychové a Fun zóny.
Prešov po prvý raz zažije vlastné autokino. Bude jediné na východnom Slovensku.
(PREŠOV, 27. máj 2024) Počas letných mesiacov do metropoly Šariša zavíta originálne Autokino Prešov s najväčším nafukovacím plátnom na Slovensku. Premietať sa bude na veľkokapacitnom parkovisku na ulici Jána Pavla II. v Prešove, každú stredu od začiatku júna až do konca augusta 2024. Návštevníci sa môžu tešiť najmä na obľúbené slovenské a české filmové novinky.
Do Prešova opäť zavítajú mená svetového formátu aj to najlepšie z domácej scény. Dobrý festival začína už o mesiac!
Ďalší ročník najväčšieho festivalu na východom Slovensku sa koná už o mesiac a v priebehu troch dní premení prírodné kúpalisko Delňa na svet plný hudby, farieb a umeleckých zážitkov. Organizátori zverejnili kompletný program jednotlivých pódií a oznámili viaceré novinky. Príde legendárny a cenami ovenčený DJ Roger Sanchez, reggae speváčka s unikátnym hlasom Sara Lugo, gruzínsky zázrak Trio Mandili, z UK dorazí Chop Suey, z Rakúska talentované DnB hviezdy Camo&Krooked a nemôžu chýbať domáci IMT SMILE, ktorí si pre rodné mesto nachystali špeciálnu show.
Dobrý festival štartuje už v piatok! Ako sa dostať na festival? Kde zaparkovať?
Už 14.6.2024 od 14:00 hod. sa otvoria brány prírodného kúpaliska Delňa, na ktorom sa bude konať 14. ročník, tentokrát trojdňového, DOBRÉHO FESTIVALU. Ako sa dostať na festival? Kde zaparkovať?
Prešovský Amfiteáter privíta Letné kino Pocity
Prešov, 28. mája 2024 – Kultúrne leto v Prešove dostane nový rozmer s príchodom Letného kina Pocity, ktoré sa tento rok uskutoční v kultovom prostredí prešovského amfiteátra. Podujatie sľubuje nezabudnuteľné večery pod holým nebom, plné filmových zážitkov pre všetkých milovníkov kinematografie.
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK