Nedeľa, 21. apríl 2024
Meniny má Ervín | zajtra Slavomír

Parkovanie pri amfiteátri bude dočasne obmedzené

Mesto Prešov informuje vodičov, že v dňoch od 21. do 23. februára 2024 nebude možné zaparkovať na parkovisku pri amfiteátri.

Mesto Prešov žiada vodičov, aby v dňoch od 21. do 23. februára 2024 neparkovali na parkovisku na ul. Hollého pri amfiteátri, a to pre realizáciu výrubu drevín pred plánovanou rekonštrukciou parkoviska.

Rekonštrukcia uvedeného parkoviska je plánovaná počas školských letných prázdnin a bude zahŕňať komplexnú obnovu uvedeného parkoviska, vrátane výsadby zelene a navýšenia počtu parkovacích miest.

O všetkých podrobnostiach v súvislosti s rekonštrukciou parkoviska bude mesto Prešov verejnosť včas informovať.

Mohlo by Vás zaujímať
Sekčovská ulica bude čiastočne uzavretá
Mesto Prešov informuje vodičov o čiastočnej uzáverke Sekčovskej ulice v termíne od 22. do 26. apríla pre výkopové práce.
Aktualizácia dopravných obmedzení v meste
V Prešove dochádza k aktualizácii súčasných dopravných obmedzení v súvislosti s rekonštrukciou mosta na Lesíku delostrelcov. Do premávky sú zavádzané postupne od pondelka 15. 4. 2024. Sú výsledkom niekoľko-týždňového zberu dát a hľadania možností zefektívnenia premávky počas trvania stavebných prác.
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK