Štvrtok, 29. február 2024
Meniny má | zajtra Albín

Starý otec mu zbalil veci, vnuk sa mu vyhrážal zabitím

Na políciu v Prešove starší muž oznámil, že sa mu vnuk vyhráža zabitím.

Na políciu v Prešove starší muž oznámil, že sa mu vnuk vyhráža zabitím. Po preverení situácie bolo v prípade začaté trestné stíhanie vo veci trestného činu nebezpečné vyhrážanie. Vzhľadom na vek poškodeného, zákon pri tomto trestnom čine stanovuje pre páchateľa trest odňatia slobody až na tri roky.

V stredu (07.02.2024) večer zvonil vnuk na bytový zvonček starého otca, no ten ho už odmietal pustiť dnu. Mladík začal s vyhrážkami, že ho zabije! Iný obyvateľ bytového domu pri vchádzaní dnu pustil , ,nevítaného hosťa“ a tak starý otec zo strachu pred jeho možným konaním vyložil jeho osobné veci pred dvere, aby si ich vnuk mohol vziať. Do bytu sa ho bál pustiť, obával sa, že svoje neustále opakujúce sa vyhrážky aj uskutoční! Mladík spred bytu odišiel až keď zbadal prichádzajúcu policajnú hliadku. Tá po preverení situácie mladého muža obmedzila na osobnej slobode, bol umiestnený do cely policajného zaistenia kde s ním boli vykonané potrebné procesné úkony.

Mohlo by Vás zaujímať
Krádež v rodinnom dome
Polícia v Prešove rieši prípad trestného činu krádeže spáchaného v súbehu s trestným činom porušovanie domovej slobody, ku ktorému došlo v sobotu (17.02.2024) na Ul. Bezručovej.
Dopravná akcia v Prešovskom kraji
Zomrel 40 ročný muž z Giraltoviec
Došlo k stretu vlaku a 40 ročného muža.
Likvidácia tabaku aj registračných pokladníc
Prešov - 20.02.2024: Colný úrad (CÚ) Prešov zlikvidoval v spaľovni odpadov viac ako 5,6 ton tabaku, ktorý prepadol v prospech štátu. Zničil aj tri registračné pokladnice, ktoré zabezpečil pri kontrolách zameraných na dodržiavanie zákona o používaní elektronickej registračnej pokladnice (ERP).
Objasnené krádeže pivníc
Vo veci zločinu krádeže spáchaného v súbehu s trestným činom porušovania domovej slobody začal okresný vyšetrovateľ v Prešove trestné stíhanie.
Opitý mladý vodič
Dychová skúška presiahla hodnotu 2,6 promile.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK