Piatok, 24. máj 2024
Meniny má Ela | zajtra Urban

2. kolo Slovenského pohára 2023 v karate kadetov, junior a kategórie U-21

2. kolo Slovenského pohára 2023 v karate kadetov, junior a kategórie U-21, ktoré organizujeme v Prešove v TATRAN HANDBALL ARÉNE v spolupráci so Slovenským zväzom karate, v sobotu dňa 18.11.2023 od 09:00 hodiny do cca. 17:00 hod..

V priebehu vrcholových súťaží máme pripravené aj rôzne umelecké a športové vystúpenia pre prezentáciu šikovných mladých ľudí nielen z oblasti športu a karate ako takého a okrem iného je pripravené pre Vás aj spoločné posedenie s pohostením s priateľmi z prostredia úpolových športov.

Zároveň na danej súťaži budú štartovať aj naši mladí športovci zo znevýhodneného prostredia z projektu JUNIORKO (www.juniorko.sk), kde aj vďaka mediálnej podpore dané deti trénujú karate na vrcholovej úrovni a napredujú nielen v športovej oblasti, ale aj v osobnom živote. Respektíve v našich prešovských farbách na danom športovom podujatí, štartuje aj Veronika Jalowiczorová, ktorá v nedávnej dobe vyhrala svetovú súťaž v Mexiku a v súčasnosti je v rámci kategórie junioriek, svetovou "4-kou".

Mohlo by Vás zaujímať
Obnovené značenie na cyklotrasách v Prešovskom kraji
V novej sezóne čaká cyklistov 400 km obnoveného značenia a počas roka pribudne ďalších 320 km PREŠOV, 25. apríl 2024 – Na cyklistov v Prešovskom kraji čaká v novej sezóne 400 km obnoveného značenia. Počas roka 2024 prejde obnovou ďalších vyše 300 kilometrov. Obnovu značenia cyklotrás zabezpečila Krajská organizácia cestovného ruchu Severovýchod Slovenska.
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK