Nedeľa, 10. december 2023
Meniny má Radúz | zajtra Hilda

Stratená peňaženka našla ,,nového „ majiteľa

V peňaženke bola aj finančná hotovosť vo výške 350, -Eur.

26 ročný muž včera (07.11.2023) popoludní na parkovisku pred obchodným domom na Ul. Námestie legionárov, v Prešove stratil svoju peňaženku. Mal v nej občiansky preukaz, vodičský preukaz, platobné karty, rôzne iné osobné doklady ako aj doklady k osobnému vozidlu. V peňaženke bola aj finančná hotovosť vo výške 350, -Eur. , ,Nový majiteľ“ peňaženky využil jej obsah vo svoj prospech, isteže bez vedomia a súhlasu 26 ročného majiteľa a vykonal niekoľko bezkontaktných platieb. Prešovský okresný vyšetrovateľ v prípade vedie trestné stíhanie pre trestný čin neoprávnená výroba a používanie platobného prostriedku. V prípade tohto protiprávneho konania zákon pre páchateľa stanovuje trestnú sadzbu odňatia slobody až na tri roky.

Mohlo by Vás zaujímať
Vytrhol jej mobil a utiekol preč
Na Ul. Vajanského, v Prešove, 19 ročnej slečne muž vytrhol mobilný telefón z rúk a utiekol preč.
Výzva pre svedkov dopravnej nehody, Prešov, dňa 03.11.2023
V piatok (03.11.2023) krátko pred 17-tou hodinou došlo v Prešove, na Ul. A. G. Svobodu na vyznačenom a osvetlenom priechode pre chodcov k zrážke osobného motorového vozidla zn. Citroen C4 a chodkyne.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK