Štvrtok, 29. február 2024
Meniny má | zajtra Albín

Režim MHD počas jesenných prázdnin

Dopravný podnik mesta Prešov, a. s. informuje občanov o premávke MHD počas jesenných prázdnin, v dňoch 30. - 31. 10. 2023.

Počas jesenných prázdnin, v termíne od 30. do 31. októbra 2023, premávajú všetky linky mestskej hromadnej dopravy v Prešove podľa cestovného poriadku pre prázdninový pracovný deň.

- trolejbusy na linkách 1, 4, 8 a 38 premávajú len v úseku Sídlisko III / Nižná Šebastová - Železničná stanica

- v úseku Železničná stanica - Sekčov / Solivar preáva kyvadlová doprava 1A (30 min. int.), 4A a 8A (CP pre prázdninový pracovný deň)

Mohlo by Vás zaujímať
Jarné prázdniny má aj prešovská MHD
Dopravný podnik mesta Prešov, a.s. informuje cestujúcich, že od pondelka 26. februára do piatku 1. marca 2024 bude MHD v Prešove premávať v prázdninovom režime.
Záhradná ulica v Prešove bude čiastočne uzavretá
Mesto Prešov informuje vodičov o čiastočnej uzávierke Záhradnej ulice od 12. do 23. februára 2024.
Parkovanie pri amfiteátri bude dočasne obmedzené
Mesto Prešov informuje vodičov, že v dňoch od 21. do 23. februára 2024 nebude možné zaparkovať na parkovisku pri amfiteátri.
Mesto sa púšťa do opráv predstaničných priestorov
V Prešove sa v pondelok 26. februára 2024 odštartuje očakávaná rekonštrukcia predstaničných priestorov. Mesto tak vyrieši problémy s presakovaním vody do podchodu, ktorý je dôležitým prepojením pre cestujúcu verejnosť. Opravy budú sprevádzať aj obmedzenia v doprave.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK