Piatok, 14. jún 2024
Meniny má Vasil | zajtra Vít

ZŠ Sibírska Prešov bude hostiť medzinárodný stolnotenisový turnaj

V sobotu 16. septembra 2023 sa v ZŠ Sibírska uskutoční stolnotenisový turnaj O pohár duklianskych hrdinov.

Oblastný stolnotenisový zväz Prešov (ObSTZ) v spolupráci so Slovenským stolnotenisovým zväzom a mestom Prešov pripravil 69. ročník Medzináodného stolnotenisového turnaja "O pohár duklianskych hrdinov" v dvojhre mužov, ktorý sa uskutoční 16.9.2023 od 9.00 hod. v telocvični ZŠ Sibírska. Prezentácia hráčov sa uskutoční od 7.30 do 8.30 hod.

Podľa predsedu ObSTZ v Prešove Vladimíra Martausa ide o najstarší stolnotenisový turnaj v bývalom Československu, ktorého sa zúčastňujú domáci aj zahraniční hráči.

Turnaj je súčasťou Slovenského pohára mužov. Podujatie sa uskutoční pod záštitou primátora mesta Prešov Františka Oľhu.

Mohlo by Vás zaujímať
Tatran Prešov získal 18. majstrovský titul
Hádzanári Tatrana Prešov zvládli rozhodujúci piaty súboj o majstrovský titul, keď na domácej palubovke vyhrali nad tímom MŠK Považská Bystrica po výsledku 22:16 (13:6) a po roku vrátili majstrovský titul späť do Prešova. Zelenobieli oslavujú celkovo 18. titul v ére samostatnosti, celkovo s tromi federálnymi majú ako najúspešnejší klub na Slovensku na konte už 21 majstrovských titulov.
Mierový beh mal svoju zastávku aj v Prešove
Bežci Mierového behu bežali aj cez Prešov so zastávkou v Zariadení pre seniorov Náruč. Seniorom aj žiakom neďalekej Katolíckej spojenej školy sv. Mikuláša predstavili hlavnú myšlienku tohto behu.
**Domáci klub Panter Prešov usporiadal majstrovstvá Slovenska v kickboxe 2024**
Dňa 1. júna 2024 sa v Prešove uskutočnili majstrovstvá Slovenska v kickboxe, ktoré organizoval domáci klub Panter Prešov. Toto podujatie prilákalo 279 súťažiacich z 32 klubov, ktorí sa zúčastnili na 505 štartoch.
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK