Sobota, 23. september 2023
Meniny má Zdenka | zajtra Ľuboš, Ľubor

Čiastočná uzávierka križovatky ulíc 17. novembra a Kúpeľná (I. etapa)

Z dôvodu rekonštrukcie križovatky ulíc 17. novembra a Kúpeľná, a s tým spojenej výstavby dlhého priečneho prahu, dôjde od 13. 9. 2023 k čiastočnej uzávierke tohto križovatkového priestoru a zmene organizácie dopravy v danej lokalite.

Od 13. 9. 2023 dôjde v križovatkovom priestore ulíc 17. novembra a Kúpeľná k čiastočnej uzávierke a zmene organizácie dopravy. Dôvodom je realizácia stavby "Rekonštrukcia križovatky ul. 17. novembra - Kúpeľná, smerom k rektorátu".

Na ulici 17. novembra bude uzatvorený pravý jazdný pruh v smere na Škultétyho ulicu, cestná premávka bude presmerovaná do protismerného jazdného pruhu a usmerňovaná dočasným dopravným značením.

Na Kúpeľnej ulici bude celková uzávierka miestnej cesty, a to v úseku od križovatky s ulicou 17. novembra po vjazd na parkovisko Študentského domova Prešovskej univerzity na ulici 17. novembra č. 13 a v úseku od križovatky s ulicou 17. novembra po vjazd do vnútrobloku – ulica 17. novembra č. 116 – 142 (párne čísla) a Železničiarska č. 1 – 3.

V smere do centra mesta a opačne bude obchádzková trasa vedená po uliciach Zápotockého, Požiarnická a 17. novembra, resp. po uliciach Železničiarska, Záborského a 17. novembra.

V smere k Rektorátu Prešovskej univerzity a opačne bude obchádzková trasa vedená po uliciach 17. novembra a Sedliackeho povstania.

Ulica Sedliackeho povstania, v úseku od križovatky s ulicou 17. novembra po križovatku s prístupovou cestou k Rektorátu Prešovskej univerzity, bude dočasne zobojsmernená a dôjde k zrušeniu parkovacích miest v tomto úseku predmetnej ulice. Ako náhrada za tieto parkovacie miesta môžu slúžiť parkoviská v areáli Prešovskej univerzity, na ktorých je parkovanie (najmä hodiny parkovania) upravené dopravným značením.

Kúpeľná ulica, v úseku od Fakulty športu Prešovskej univerzity po vjazd na parkovisko Študentského domova Prešovskej univerzity na ulici 17.novembra č. 13, bude dočasne zobojsmernená, no bude na nej umožnené parkovanie.

V súvislosti so zmenou organizácie dopravy v predmetnej lokalite prosíme vodičov, aby zvýšili pozornosť pri jazde a sledovali dočasné dopravné značenie.

Mohlo by Vás zaujímať
Mesto Prešov začína s rekonštrukciou zastávok MHD na Sídlisku III
Štyri zastávky MHD na Sídlisku III prejdú vďaka nenávratnému finančnému príspevku z európskych zdrojov výraznými zmenami. S rekonštrukciou začne zhotoviteľ už budúci týždeň.
Cyklistické preteky Okolo Slovenska uzavrú Hlavnú ulicu
Mesto Prešov informuje občanov o krátkodobej uzávierke Hlavnej ulice vo štvrtok 14. septembra 2023 z dôvodu štartu cyklistických pretekov Okolo Slovenska.
Nechajte auto doma, štartuje Európsky týždeň mobility 2023
Mesto Prešov sa aj v roku 2023 zapája do kampane Európsky týždeň mobility, ktorá sa uskutoční od 16. do 22. septembra.
Slovenská ulica bude čiastočne uzavretá
Mesto Prešov informuje vodičov, že v termíne od 18. do 19. septembra 2023 bude Slovenská ulica čiastočne uzavretá.
Školské spoje MHD sa vracajú na prešovské cesty
Letné prázdniny sa pomaly končia aj pre linky MHD. Od pondelka 4. septembra 2023 budú všetky linky MHD premávať v pracovných dňoch podľa cestovného poriadku pre "Pracovný deň - školský". Zároveň bude obnovená premávka školských spojov.
Severná ulica a Ul. 17. novembra budú čiastočne uzavreté
Mesto Prešov informuje vodičov, že ulica Severná a Ul. 17. novembra budú pre plánované výkopové práce čiastočne uzavreté.
Priemyselný závod BOSCH bude obsluhovaný MHD
Spoločnosť BOSCH postupne spúšťa výrobu vo svojom novom priemyselnom závode v južnej časti Prešova na ceste do obce Záborské. Dopravný podnik mesta Prešov v spolupráci so spoločnosťou BOSCH a mestom Prešov zavádza obsluhu tohto závodu mestskou hromadnou dopravou.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK