Sobota, 23. september 2023
Meniny má Zdenka | zajtra Ľuboš, Ľubor

Severná ulica a Ul. 17. novembra budú čiastočne uzavreté

Mesto Prešov informuje vodičov, že ulica Severná a Ul. 17. novembra budú pre plánované výkopové práce čiastočne uzavreté.

Severná ulica (križovatka Severná - Jánošíkova) v časti Šidlovec bude v utorok 12. septembra 2023 v čase od 07.30 hod. do 17.00 hod. čiastočne uzavretá v dĺžke približne 20 metrov pre výkopové práce na uložení vodovodnej a kanalizačnej prípojky.

DPMP, a.s. zároveň informuje cestujúcich, že v utorok 12.9.2023 bude z dôvodu realizácie výkopových prác obmedzená premávka na Severnej ulici, a to v čase od 7:30 do 17:00 hod. Linka 12 bude v uvedenom čase premávať obojsmerne cez Jánošíkovu ulicu. Na obchádzkovej trase obslúži zastávky MHD Šidlovská a Dúbrava. Zastávky MHD Pri kaplnke a Dúbravská obsluhované nebudú.

Ulica 17. novembra (v úseku od križovatky Požiarnická - 17. novembra po ul. MDŽ č. 2) bude čiastočne uzavretá v termíne od 11. septembra 2023 do 6. októbra 2023 v dĺžke približne 100 metrov. Dôvodom čiastočnej uzávierky ulice je realizácia výkopových prác pre uloženie elektrického NN vedenia.

V termíne od 11. do 14. septembra 2023 budú čiastočne uzavreté aj ulice Západná a Majakovského, a to z dôvodu realizácie výkopových prác pre uloženie vodovodnej a kanalizačnej prípojky k rodinnému domu.

Mesto Prešov v súvislosti s plánovanými čiastočnými uzávierkami na cestách prosí vodičov o trpezlivosť, zvýšenú opatrnosť a o rešpektovanie dočasného dopravného značenia.

Mohlo by Vás zaujímať
Mesto Prešov začína s rekonštrukciou zastávok MHD na Sídlisku III
Štyri zastávky MHD na Sídlisku III prejdú vďaka nenávratnému finančnému príspevku z európskych zdrojov výraznými zmenami. S rekonštrukciou začne zhotoviteľ už budúci týždeň.
Cyklistické preteky Okolo Slovenska uzavrú Hlavnú ulicu
Mesto Prešov informuje občanov o krátkodobej uzávierke Hlavnej ulice vo štvrtok 14. septembra 2023 z dôvodu štartu cyklistických pretekov Okolo Slovenska.
Nechajte auto doma, štartuje Európsky týždeň mobility 2023
Mesto Prešov sa aj v roku 2023 zapája do kampane Európsky týždeň mobility, ktorá sa uskutoční od 16. do 22. septembra.
Slovenská ulica bude čiastočne uzavretá
Mesto Prešov informuje vodičov, že v termíne od 18. do 19. septembra 2023 bude Slovenská ulica čiastočne uzavretá.
Školské spoje MHD sa vracajú na prešovské cesty
Letné prázdniny sa pomaly končia aj pre linky MHD. Od pondelka 4. septembra 2023 budú všetky linky MHD premávať v pracovných dňoch podľa cestovného poriadku pre "Pracovný deň - školský". Zároveň bude obnovená premávka školských spojov.
Čiastočná uzávierka križovatky ulíc 17. novembra a Kúpeľná (I. etapa)
Z dôvodu rekonštrukcie križovatky ulíc 17. novembra a Kúpeľná, a s tým spojenej výstavby dlhého priečneho prahu, dôjde od 13. 9. 2023 k čiastočnej uzávierke tohto križovatkového priestoru a zmene organizácie dopravy v danej lokalite.
Priemyselný závod BOSCH bude obsluhovaný MHD
Spoločnosť BOSCH postupne spúšťa výrobu vo svojom novom priemyselnom závode v južnej časti Prešova na ceste do obce Záborské. Dopravný podnik mesta Prešov v spolupráci so spoločnosťou BOSCH a mestom Prešov zavádza obsluhu tohto závodu mestskou hromadnou dopravou.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK