Utorok, 23. apríl 2024
Meniny má Vojtech | zajtra Juraj

V aute nájdené náboje

Okresný vyšetrovateľ v Prešove začal trestné stíhanie vo veci zločinu.

Okresný vyšetrovateľ v Prešove začal trestné stíhanie vo veci zločinu nedovolené ozbrojovanie a obchodovanie so zbraňami. 

V zatiaľ presne nezistenej dobe, si páchateľ zadovážil 20 kusov nábojov nábojnice, ktoré uložil do papierovej škatuľky do odkladacieho priestoru predných dverí osobného motorového vozidla. Vozidlo bolo zaparkované na Ul. Jarkovej, v Prešove. Náboje môžu podliehať povoľovaciemu konaniu a evidenčnej povinnosti v zmysle zákona o strelných zbraniach a strelive.

Mohlo by Vás zaujímať
Opitý vodič nebol držiteľom vodičského preukazu
29 ročný muž z Veľkého Šariša včera (09.04.2024) v skorých ranných hodinách viedol osobné vozidlo napriek tomu, že nie je držiteľom vodičského preukazu.
CÚ Prešov zaistil 1634 falzifikátov v hodnote 13 000 eur
Prešov - 09.04.2024: Predaj napodobenín a neevidovanie tržby v pokladnici odhalili kontroly Colného úradu (CÚ) Prešov v prvom štvrťroku tohto roka u podnikateľov. Celkovo bolo zaistených 1 634 kusov falzifikátov v hodnote viac ako 13 000 eur. Pri kontrolách e-kasy colný úrad uložil pokuty vo výške takmer 11 000 eur.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK