Streda, 07. jún 2023
Meniny má Róbert | zajtra Medard

HOKEJBAL: Posledný krok do cieľa!

Základné skupiny napísali svoju poslednú kapitolu už vo všetkých extraligových kategóriách SHbE mládeže. A práve v kategóriách U12 a U17 mladí Prešovčania dominovali spôsobom štart-cieľ, no teraz je pred nimi ten krok najťažší a to finálový.

Kým kategória U12 bude nasledovať svojich o dva roky starších kamarátov a finálový turnaj odohrá v hlavnom meste (6.5.2023), tak kategória U17, ako tá najúspešnejšia v rámci Slovenska, bude mať tú česť hostiť finalistov na domácom ihrisku v areáli ZŠ na ulici Čsl. Armády a to v nedeľu 7.5.2023.

Výsledky posledného turnaja SHbE U12 základnej skupiny Východ:

MŠK Spišská BELÁ U12 - HOKEJBAL Prešov o.z. U12 0:3 (0:3, 0:0)
Góly: T. Bauer, M. Valenčin, M. Šoltis
Brankári: F. Vaško (O. Neupaver)

HOKEJBAL Prešov o.z. U12 - HMHK bauska. VRANOV U12 6:0 (2:0, 4:0)
Góly: T. Bauer 2, M. Valenčin, M. Šoltis, D. Korem, R. Mišenko
Brankári: F. Vaško (O. Neupaver)

Naše hviezdy turnaja v Poprade: R. Mišenko a D. Korem
Tréner: Patrik MITRA

 

 

Výsledky posledného turnaja SHbE U12 základnej skupiny Východ:

HBK LEVÍČATÁ Humenné U17 - HOKEJBAL Prešov o.z. U17 0:6 (0:1, 0:5)
Góly: R. Krajňák 2, T. Imrich 2, M. Mitra, S. Hudák
Brankári: Ľ. Veteráni (S. Karabinoš)

HOKEJBAL Prešov o.z. U17 - HMHK bauska. VRANOV U17 9:0 (5:0, 4:0)
Góly: T. Imrich 3, S. Hudák 2, L. Kaššai, M. Mitra, R. Krajňák, Š. Bernát
Brankári: Ľ. Veteráni (S. Karabinoš)

HOKEJBAL Prešov o.z. U17 - HBK ADLER Trebišov U17 6:2 (1:1, 5:1)
Góly: T. Imrich 2, S. Hudák, M. Mitra, J. Prokeš, T. Hopkovič - Vargaeštok, Hrnčiar
Brankár: Ľ. Veteráni

Naše hviezdy turnaja v Trebišove: Š. Bernát a E. Mitra
Tréner: Adam KRIVDA


Konečná tabuľka SHbE U12 skupina Východ + Konečná tabuľka SHbE U17 skupina Východ - nájdete v galérií

 

 

Za obrovskú podporu ďakujeme ... .. spoločnosti 3b , AMT Servis s.r.o. , mestu Prešov , PSK , fi. PERITECH s.r.o. , JUST s.r.o. , SADROKARTÓNY Košice s.r.o. , BOSÁKOVEJ Autoškole , ELAZ s.r.o. , MY SME Východ , BP STAV s.r.o. , Rýchločistiarni pod Baštou , AL DENTE Restaurant , fi. ECOMAX s.r.o. , Hotelu CANYON , Nadácii SPP, Fondu pre budúcnosť športu NIKÉ, Textília MICHAELA , PO BAGER.sk , Reštaurácii ŠARIŠSKEJ CHIŽI , Hockey22- Tomáš hockeyservis KRUPA , PIS.sk , PE-JA Cukrovinky a ORIEŠKOTELLA.sk !!!

Mohlo by Vás zaujímať
Stanovisko mesta Prešov k prešovskému hokeju
Mesto Prešov vydáva stanovisko k často kladeným otázkam ohľadom spolupráce s Róbertom Ľuptákom, majiteľom a konateľom klubu HC 21 Prešov, v rámci prešovského hokeja.
HOKEJBAL: Premiérové majstrovské oslavy pre Prešov!
Hoci sa vznik prešovského hokejbalu datuje už od roku 1992, keď sa to všetko začalo ešte v telocvični ZŠ v Ľuboticiach pod názvom Hokejbalová liga, tie najkrajšie plody Prešov pozbieral až v roku 2023.
V 3b HbL VÝCHOD 2022/2023 sme spoznali meno nového šampióna !!!
Po minuloročnom pilotnom programe, keď sa z mestskej mužskej 3b Prešovskej Hokejbalovej ligy (2014-2021) stala už plnohodnotná regionálna 3b Hokejbalová liga VÝCHOD, v ktorej pôsobia mužstva od Humenného, cez Trebišov, Košice, Bardejov, Prešov až po L. Mikuláš a v ktorej sme mohli vidieť rad veľmi kvalitných zápasov, sme tak po dlhých 9 mesiacoch spoznali meno nového šampióna, ktorými sa premiérovo stali hráči vo farbách HBC SPARTANS Prešov.
3b HbL VÝCHOD: Poznáme mená finalistov!
Až nečakane rýchle boli semifinálové súboje v 3b Hokejbalovej lige Východ a tak už po dvoch zápasoch v každej sérii sme spoznali mená oboch finalistov. Asi bez prekvapení sa tam prebojovali víťaz základnej časti v dresoch HBC SPARTANS Prešov a druhý v tabuľke, ktorým nie je nik iný ako HBC KNIGHTS Bardejov – obhajca prvenstva z minulého ročníka.
Tatran Prešov vyrovnal stav série proti Považskej Bystrici
Sezónu Niké handball extraligy rozhodne v tejto sezóne až záverečný piaty zápas finálovej série. Hádzanárom Tatrana Prešov sa podarilo vyrovnať stav série proti MŠK Považská Bystrica na 2:2, a to tým najviac dramatickým spôsobom – v sedemmetrovom rozstrele, ktorý vyhrali 3:2. Štvrté finále sa pritom v riadnom hracom čase skončilo nerozhodne 24:24 (15:11). Najviac gólov Tatrana v zápase zaznamenal Oliver Rábek, ktorý skóroval šesťkrát.
S výstavbou FUTBAL TATRAN ARÉNY sa začne už čoskoro
Spoločnosť FUTBAL TATRAN ARÉNA, s. r. o. dnes v Centrálnom registri zmlúv (CRZ) zverejní podpísanú zmluvu na výstavbu futbalového štadióna v meste Prešov. Harmonogram prác by mal byť otázkou niekoľkých týždňov.
Cyklistický sviatok Grand Prix opäť na velodróme
Svetová cyklistická špička sa už po šiestykrát stretne na prešovskom velodróme. Blížia sa elitné preteky na dráhe Grand Prix Prešov 2023.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK