Piatok, 19. júl 2024
Meniny má Dušana | zajtra Iľja, Eliáš

Návšteva praktického lekára bez čakania a poplatkov? Je to možné už aj v Prešove!

Prešovčania už môžu viac ako rok navštevovať ambulanciu všeobecných lekárov, otvorenú v nákupnom centre Novum v srdci Prešova.

Praktická Ambulancia

Otravuje vás dlhé čakanie u svojho lekára? Potrebujete absolvovať vyšetrenie v inom čase, než sú bežné ordinačné hodiny? 
Alebo nie ste spokojní s prístupom personálu, kvalitou a vybavením zdravotníckych zariadení vo svojom okolí? Všetky tieto "boľačky" vyriešilo otvorenie novej ambulancie praktických lekárov v Prešove v nákupnom centre Novum na Námestí Legionárov 1. 

Vyšetrenia pokrýva zdravotné poistenie

Praktická Ambulancia poskytuje komplexnú zdravotnú starostlivosť skúsených všeobecných praktických lekárov, ktorí majú celkový prehľad o zdravotnom stave a poradia najúčinnejšiu liečbu.
Lekári majú dlhoročnú prax a bohaté skúsenosti, takže vedia vyriešiť zdravotné problémy priamo alebo odporučia najvhodnejšieho odborného lekára. 
Ordinačná doba je 12 hodín denne od 8.00 do 20.00 v pracovných dňoch.
Pacienti majú možnosť objednať sa zadarmo na vyšetrenie na presný čas telefonicky alebo kedykoľvek cez internet na www.praktickaambulancia.sk
Neplatia pritom žiadne celoročné poplatky, ani poplatky za objednávanie na presný čas, za vydanie potvrdenia o návšteve lekára či o práceneschopnosti. 
Vyšetrenia sú hradené z verejného zdravotného poistenia, pričom ambulancia má zmluvy so všetkými zdravotnými poisťovňami. Samozrejmosťou je príjemné a moderné prostredie ambulancie a možnosť bezplatného parkovania priamo v nákupnom centre.

Dôraz kladú na prevenciu

"Slováci sa čoraz viac zaujímajú o svoje zdravie a prevenciu. Chceme ich v tom podporiť a preto aktívne pozývame pacientov na pravidelné preventívne prehliadky, nečakáme na to dokiaľ si pacient na nás spomenie," vraví MUDr. Ignác Kubica. 
V rámci preventívnej prehliadky lekár vykoná komplexné vyšetrenie pacienta "od hlavy po päty", vyhodnotí zdravotný stav a v prípade zdravotných ťažkostí odporučí vhodnú liečbu.
Pacienti tak majú možnosť získať prehľad o svojom zdravotnom stave, ako aj spoznať lekára a prostredie modernej ambulancie.

Počet pacientov je limitovaný

Praktická Ambulancia ordinuje v novostavbe nákupného centra Novum na Námestí Legionárov  č. 1 priamo pri frekventovanej zastávke MHD Divadlo Jonáša Záborského, ktorá ponúka výbornú dopravnú dostupnosť pre všetkých obyvateľov Prešova. Okrem toho pre motorizovaných pacientov nákupné centrum Novum ponúka dostatok parkovacích plôch a 3 hodiny parkovania zadarmo.
Pacientom Praktickej Ambulancie sa môže stať každý občan s platným verejným zdravotným poistením SR, ktorý dovŕšil 18 rokov. 

Stačí sa objednať na vyšetrenie a pri návšteve s pacientom uzatvoríme štandardnú Dohodu o poskytovaní zdravotnej starostlivosti. Vybavíme za pacienta komunikáciu s doterajším všeobecným lekárom a poisťovňou, ako aj prenos zdravotnej komunikácie," dodala MUDr. Martina Jakubčová.

Viac informácií nájdete na www.praktickaambulancia.sk alebo zavolajte na 051/321 64 07.

Praktická Ambulancia
Praktická Ambulancia
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK