Štvrtok, 01. jún 2023
Meniny má Žaneta | zajtra Xénia, Oxana

Dva byty

Polícia v Prešove v stredu (29.03.2023) zaznamenala dva prípady krádeží v bytoch. V oboch prípadoch bolo začaté trestné stíhanie vo veci trestného činu porušovanie domovej slobody spáchaného v súbehu s trestným činom krádeže.

K prvému prípadu došlo v jednom z bytov na Ul. Royovej, páchateľ nezisteným spôsobom odomkol riadne uzamknuté vchodové dvere, vošiel dnu a byt prehľadal. Odniesol si rôzne druhy šperkov a hodinky zo žltého i bieleho kovu. Majiteľke bola krádežou spôsobená škoda vo výške minimálne 3,770, - Eur.

K druhému prípadu došlo na Ul. Požiarnickej. Aj tu páchateľ vošiel do riadne uzamknutého bytu, ktorý prehľadal. Z bytu ukradol šperky v hodnote najmenej 600, -Eur, presná škoda zatiaľ nebola stanovená.

Polícia sa prípadmi intenzívne zaoberá a vykonáva všetky potrebné procesné úkony smerujúce k objasneniu týchto skutkov.

Mohlo by Vás zaujímať
Tabakové výrobky v predaji s neplatným označením
PREŠOV – 03.05.2023: V predajni s tabakovými výrobkami v Poprade Colný úrad Prešov v sobotu 29.04.2023 zabezpečil 130 kusov spotrebiteľských balení cigariet (2 600 cigariet), ktoré boli označené neplatnou kontrolnou známkou. Kontrolné známky na cigaretách boli so znakom pre platnosť sadzby dane „I“. Predaj takýchto cigariet bol možný do 31.03.2023. Po tomto dátume sa takto označené spotrebiteľské balenie cigariet považuje za neoznačené.
Vodič nezvládol odbočovanie
Polícia v Prešove obvinila 29 ročného miestneho muža z trestného činu ohrozenie pod vplyvom návykovej látky.
Objasnená lúpež na ulici v Prešove
Prešovskí policajti objasnili v uplynulých dňoch lúpež muža na ulici, ku ktorej došlo 11.3.2023 v Prešove.
,,Stratené vozidlo“
Prešovský okresný vyšetrovateľ vedie trestné stíhanie vo veci zločinu sprenevery.
Počas mája budú dopravno-bezpečnostné akcie s názvom Víkend
S cieľom pozitívne ovplyvňovať cestnú premávku a znižovať počet dopravných nehôd s následkami na živote a zdraví budú pokračovať dopravno-bezpečnostné akcie.
Zneužité citlivé bankové údaje, žena prišla o 9.900,-Eur
Neznáma osoba v stredu (10.05.2023) vo večerných hodinách kontaktovala 65 ročnú Prešovčanku počas toho ako si dobíjala kredit mobilného telefónu prostredníctvom internet bankingu.
Vozidlo úplne zhorelo
V Prešove horelo motorové vozidlo.
Inzercia
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
Kancelárske priestory

Prenajmeme kancelárske priestory na Plzenskej ulici č. 2 v Prešove. Výhodný nájom a internet v cene.

0905324336 | | cena: dohodou
Reality: Dám do prenájmu
Reality: Dám do prenájmu
kancelárske priestory v Prešove UNICENTRUM

Prenajmem kancelárske priestory v širšom centre Prešova na Kúpeľnej ulici č. 6. Výhodou je parkovanie zdarma. V budove je optický internet. Bližšie informácie:http://www.kancelariepresov.sk/

0905841632 |
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním súborov cookies, ktoré slúžia na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti.
OK